אלטרנטיבלי


הורוסקופ    נומרולוגיה וטארוט    עולם הנסתר   אסטרולוגיה  רוחניות    העצמה והגשמה עצמית    הידוענים    יוגה ומדיטציה    אימון אישי רוחני    ספרות רוחנית    מורים רוחניים    מיסטיקנים מומלצים

ראשי » רוחניות

אבני רונים

על אבני הרונים: אבני הרונים נמצאו עימנו כבר מהמאה הראשונה לספירה, יש הטוענים כי מקורם אף לפני כן. לאורך מאות השנים השתמשו ברונים שבטי הנורדים, ויקינגים ועמים מצפון אירופה באנרגיית האבנים אשר על כל אחד ואחת מהן מוטבעת אות ו/או סמל. בכל מקום אליו הגיעו הרונים, הם עברו התאמה לצרכי השפה המקומית, וכך נוצרו מספר ערכות של סמלים אשר מהותם דומה אך מראם שונה מעט.

לכל רון יש מספר, מסר וצליל הבעה משלו וכמו כן יש גם שם - שהוא בעצם משמעות הרון בקריאה.

הקריאה ברונים נעשית באמצעות ערבוב של האבנים ופריסתם בפריסות סדורות מראש או בפריסת רון בודד. לאחר הפריסה, הקורא ברונים בוחן את האנרגיות בין האבנים השונות ובעצם מתקבלות תשובות ומסרים מעולמות עליונים, במצבים רבים בעצם מתקבל מסר סופי אחד וברכה ייחודית.

לאחרונה, אבני הרונים "התגלו מחדש" על ידי מליוני מאמינים בעולם ובתקופה זו הולך וגובר השימוש באבני הרונים השונות לצורך קבלת מסרים, פתרון בעיות ודילמות בחיינו.

איך מתבצעת הקריאה והפרישה באבני הרונים?

ראשית עליך לנסח את השאלה: מומלץ שהשאלה תהיה קצרה ועניינית. לדוגמא:

  • "האם מערכת היחסים הקיימת מתאימה לי?"

  • "האם צפויה לי זוגיות בחודש הקרוב?"

  • "מהו העבר שלי וכיצד הוא משפיע על ההוה והעתיד?"

  • "האם קיים משהו שמעכב אותי מלהשיג את מטרותי?"

  • "האם בחרתי בקריירה המתאימה לי?"

  • "מה היעוד שלי בחיים?" וכיו"צ.

בחר/י את סוג האבנים בהם תתבצע הקריאה (מומלץ לבצע את הקריאה בסוג האבנים שהינך מתחבר אליו ביותר (צורה וצבע). לאחר מכן, יש לחץ/צי על הכפתור: "לבחירת הקריאה הרצויה". אז קדימה...

** ניתן לשאול את אותה שאלה מספר סוגי פרישות שונות (אפשר אך לא מומלץ) ויש לשנות את השאלה.

*** ניתן לחזור על השאלה מספר פעמים (לאחר תקופה של לפחות יומיים-שלושה) ו/או במידה וחל שינוי במצב החיצוני ו/או חל שינוי במצבך/הרגשתך.

בחר/י את סוג אבני הרונים לקריאה

 

 

 


 

 הורוסקופ

נומרולוגיה וטארוט

רוחניות