אהבה וקריסטלים

הכירו את קריסטל הרוז קוורץ, אבן האהבה האולטימטיבית, מהחשובות בעידן החדש. היא תעזור לנו קודם לאהוב ולקבל את עצמנו, כך שנוכל לאהוב גם את האחר

מאת
אהבה וקריסטלים אהבה וקריסטלים
מחפש קריסטל למטרה מסויימת? חייג ליעוץ חינם מהמומחים של אלטרנטיבלי: 04-6407590

לקריסטלים השפעה מבורכת על הזוגיות והאהבה. הם עוזרים ליצור אווירה רומנטית, מחזקים את הנפש ומאזנים את הגוף. 
האהבה היא אנרגיה אוניברסלית טהורה, שכל אחד מאיתנו נולד עמה. לעתים, ההשפעות החיצוניות מלכלכות ומרעילות את האנרגיה הטהורה הזו. הקריסטלים יכולים לנקות את האנרגיה, ולהחזירה למצבה הראשוני.


חדש! קניון רוחניות מבית אלטרנטיבלי!
כל הקריסטלים, אבני חן ותליונים אנרגטיים לכל מטרה: קריסטלים לפי מזל אסטרולוגי -  קריסטלים למציאת אהבה - קריסטלים להגנה מאנרגיות שליליות - חיזוק אנרגיה חיובית - קריסטלים זימון שפע ועוד.
לחצו לכניסה לקניון


האנרגיה שנאגרה במשך מאות שנים בקריסטלים מעבירה את הוויברציות מהאבן אלינו, ובחזרה לעולם. כמובן, לכוח הרצון שלנו יש משקל חשוב בהצלחת השימוש בקריסטלים. אם נבוא עם כוונות טהורות, נצליח!

הגודל כן קובע

ניתן להשתמש בקריסטלים בכמה דרכים מקובלות, אך כל אחד יכול לבחור לעצמו דרך חדשה, כי אין חוקים נוקשים לשימוש בקריסטלים. הנה כמה טיפים:

* אפשר להניח קריסטל קטן ומלוטש מתחת לכר של בני הזוג או אחד מהם. ניתן להסתיר את הקריסטל בתוך הכר, אך יש לשים לב, שלא לגרום לפציעה.

* כדאי להניח קריסטל גולמי בחדר השינה, ליד המיטה על השידה או מתחת למיטה. עדיף להשתמש בקריסטל גולמי גדול יותר, שיבלוט בחדר. הוא יוכל להעביר את האנרגיות הרצויות, ולא "יעלם" בחלל ללא השפעה.

* מומלץ גם לשאת את הקריסטל בתוך תיק או בארנק, או לענוד אותו כתליון על הצוואר. כשאנו עונדים אותו על הצוואר, הקריסטל קרוב לגוף, ונמצא סביב צ'אקרת הגרון, המזוהה עם יכולת התקשורת שלנו. זו דרך זו טובה מאוד לגרום לשינוי אישי.

אבן האהבה האולטימטיבית

לחיזוק האהבה, מומלץ להצטייד ברוז קוורץ - המכונה גם אבן האהבה - שתלמד אתכם לאהוב קודם כל את עצמכם.
הרוז קוורץ הוא הקריסטל הידוע ביותר ליצירת אהבה והבאת אהבה למרחב. זו אבן עדינה ונעימה למראה, בצבע ורוד בהיר עד ורוד כהה. מקורה הוא בברזיל, ארצות הברית ויפן. 
זוהי אחת מאבני החן החשובות ביותר בעידן החדש. היא מקרינה אנרגיות של אהבה, חמלה ורכות, ולכן תעזור לנו לאהוב את עצמנו יותר, לקבל ולהבין את עצמנו ואת האחרים.

בעזרתה, נחוש שלפעמים יש צורך בשינויים הכרחיים, ושחייבים לקבלם. משום כך היא מומלצת גם במצבים של משברים, אובדן או סיום מערכת יחסים, ולהכנת אנרגיות הגוף לכניסה למערכת יחסים חדשה. 
הרוז קוורץ נמצאת בשימוש בקרב מטפלים אנרגטיים רבים. אנשים שהשתמשו בה מספרים כי פחדים, צער וחרדות התחלפו בתחושת השלמה ושלווה. גם מטפלים בהילינג משתמשים באבן זו, כי לאהבה ולרכות חשיבות מכרעת בתהליך הריפוי האנרגטי. היא אינה סותרת את פעילותה של שום אבן, ולכן היא ניתנת לשימוש בכל שילוב של אבנים. 

אבן זו חשובה במיוחד עבור צ'אקרת הלב. היא מחזקת ומאזנת את כל הקשור לצ'אקרה זו. היא מתאימה לכל אדם ולבני כל המזלות (למעשה היא אפילו מומלצת). ניתן לענוד אותה כתליון באזור צ'אקרת הגרון, או נמוך יותר באזור צ'אקרת הלב. 
כוהנים ואנשי רוח נהגו להשרות את הרוז קוורץ במים מזוקקים למשך 48 שעות, ולאחר מכן לתת את המים לשתייה לשני בני זוג, שאחד מהם היה חפץ באחר. 
הרוז קוורץ, כמו אבני חן וקריסטלים נוספים, גם מומלצת לחיזוק ושיפור תהליכי מדיטציה.

עוד קריסטלים לאוהבים

אמטיסט:
צבעה הסגול המתחלף לסגול בהיר עד שקוף משרה אווירת רוגע ונשיות, דבר העוזר לפתיחות מינית גם אצל גברים. לאמטיסט יש יכולת לגילוי האמת מאחרים לכן היא פופולרית בקרב העוסקים בתחום בשימוש לבחינת אהבה אמיתית בין בני זוג.

צ'רוייט
הצ'רוייט מביאה אותנו למצבי האמת הפנימית העמוקים ביותר ולכן מעולה לאהבה ללא תנאים. היא טובה מאוד ליצירת זוגיות חדשה ולזוגיות במשבר. 
היא מנקה תחושת אשם ופחד. היא מחזקת את צ'אקרות הכתר והלב וכך עוזרת למערכות יחסים. הפחדים שבתת המודע מחלישים אותנו ומונעים מאיתנו לתת אהבה לאחר. הצ'רוייט מרחיקה אנרגיות שליליות ומחזקת את הביטחון העצמי.

פרידות
הרומאים נהגו לענוד את הפרידות כסגולה כנגד עין רעה ואנרגיות שליליות. צבעה הירוק שקוף משרה רוגע ושלווה. 
אבן זו נחשבת למחזקת זוגיות וטובה לאהבה, מוסיפה אושר ושמחה לחיים. היא מחזקת קשרים בין אישיים לקויים, ועוזרת בהגברת האהבה לזולת.

מדיטציה עם קריסטלים
הקריסטלים מחזקים את תהליך המדיטציה. בנוסף לתהליך ההרגעה הכללי, האנרגיות המגיעות מאבני החן מגבירות את אפקטיביות התהליך, ומאריכות את משך השפעתו. אבנים מומלצות למדיטציה הן הרוז קוורץ והאמטיסט.

הנחיות לתרגול מדיטציה
התחילו בתהליך של הרפיה, על ידי מספר שאיפות ונשיפות עמוקות ואיטיות, כאשר אתם מדמים לעצמכם שעם כל נשיפה ונשיפה אתם נושפים החוצה את כל המתח מגופכם. 
כעת התחילו בכיווצי שרירים שונים בגוף, החל מכפות הרגליים, הקרסוליים, הירכיים, שרירי העכוז, שרירי הבטן, החזה, הכתפיים, הידיים והאגרופים, ולבסוף אזור הצוואר והראש. 
עשו זאת לסירוגין. בכל פעם שאתם מרפים את אותו איבר, חושו את תחושת החום החודרת לכל איבר ואיבר שכווץ. אל תשכחו לנשום נשימות איטיות ועמוקות במשך כל התהליך. 
העלו בדמיונכם תחושות של חמלה ואהבה ללא תנאי, תמונות של אהבה חזקה, חיבוק, רגעי אושר אינטימיים.

התרכזו בחמימות ובתחושת האבן על החזה, תוך דימוי שהתחושה נובעת ומתפשטת מן האבן אל כל איזור החזה, הגב האמצעי, הכתפיים והידיים. 
בהמשך חשבו על אהבה למין האנושי בכלל, ולכל אדם באשר הוא אדם, וכן על אהבה החובקת ומקיפה את כדור הארץ כולו. 
מובטח לכם שתעברו חוויה מעניינת שאין אנו חשים בדרך כלל בחיי היומיום. ללא כל מאמץ מצדכם, כעבור מספר דקות תחושו תחושה של שלווה ורגיעה רבה.

באהבה
ליצירת קשר ופרטים נוספים על גילה בויום

מחפש קריסטל למטרה מסויימת? חייג ליעוץ חינם מהמומחים של אלטרנטיבלי: 04-6407590

לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

אהבה, זוגיות, קריסטלים, אמטיסט, אבני חן, מדיטציה עם קריסטלים, גילה בויום
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

מחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

אהבה, זוגיות, קריסטלים, אמטיסט, אבני חן, מדיטציה עם קריסטלים, גילה בויום

דרג תוכן עמוד זה

5.00