מדורי תוכן

הקריסטל נשבר? מה זה אומר?

תופעה מוזרה חוזרת על עצמה בקרב חובבי אבנים: אבדן או שבירת אבנים. אנשים רבים מספרים כי האבן אשר תמיד במקום אחד – נעלמה או נשברה

מאת
הקריסטל נשבר? מה זה אומר? הקריסטל נשבר? מה זה אומר?
מחפש קריסטל למטרה מסויימת? חייג ליעוץ חינם מהמומחים של אלטרנטיבלי: 04-6407590

כשאבן נעלמת או נשברת זה סימן שתפקידה הסתיים, מישהו אחר זקוק לה יותר או שהיא סופגת פגיעה במקומנו.

תופעה מוזרה חוזרת על עצמה בקרב חובבי אבנים: אבדן או שבירת אבנים. אנשים רבים מספרים כי האבן אשר תמיד בתיק, על השולחן, ליד המיטה או במקום אחר – נעלמה. סתם כך. בערב היתה שם ולמחרת לא. במקביל הם דואגים להדגיש כי אין בבית בעלי חיים, ילדים קטנים או מישהו אחר שעשוי היה "להעלים" את האבן, ובכל זאת - נעלמה. לעיתים האבן נמצאת אחרי זמן מה במקום אחר, לפעמים מישהו מוצא אותה ולעיתים היא לא נמצאת כלל.


חדש! קניון רוחניות מבית אלטרנטיבלי!
כל הקריסטלים, אבני חן ותליונים אנרגטיים לכל מטרה: קריסטלים לפי מזל אסטרולוגי -  קריסטלים למציאת אהבה - קריסטלים להגנה מאנרגיות שליליות - חיזוק אנרגיה חיובית - קריסטלים זימון שפע ועוד.
לחצו לכניסה לקניון


אין הוכחות או הסברים הגיוניים להיעלמותן של אבנים, אבל זה קורה, והרבה. הסברה היא שאבן נעלמת כאשר היא מסיימת את תפקידה, או כאשר אדם אחר זקוק לה יותר. אם אתם חשים צורך אינטואיטיבי לתת את האבן שלכם לאדם אחר, לא חשוב כמה היא יקרה לכם - עשו זאת. כנראה שבאותו זמן, אותו אדם זקוק לאבן יותר מכם, וזה הזמן של אותה אבן ספציפית לסייע לו. אם תבחרו שלא להקשיב לאינטואיציה שלכם עקב אהבה לאבן, קשר לאבן או מחירה היקר- ייתכן שהיא תיעלם. ויותר מכך, ייתכן שאותו אדם הוא זה שימצא אותה במקום אחר.

כאשר אתם רוצים לענוד תכשיט עם אבן, אך בראשכם עוברת המחשבה: "אולי לא כדאי לענוד", הורידו את התכשיט (למרות אהבתכם לתכשיט, וגם אם הצבע ממש מתאים לבגדים). כנראה שהאבן אינה מתאימה לכם באותו היום, באותה התקופה, האבן סיימה את תפקידה עבורכם או שהיא פשוט "זקוקה למנוחה". אם תענדו את התכשיט בכל זאת, ייתכן שהתליון יפול ותאבדו את התכשיט. אם אתם חשים צורך להוציא את אחת האבנים מהתיק או להזיז אבן ממקומה בבית – עשו זאת מאותה הסיבה.

תופעה מעניינת נוספת היא שבירתן של אבנים. לעיתים אנשים אוחזים אבן והיא נשברת להם ביד, לעיתים אבן נשברת בתיק, בכיס או על השולחן בלי שנפלה, קיבלה מכה או שנגעו בה כלל. שבירתה של אבן גורמת בדרך כלל לתגובה רגשית של בעליה, כמו עצב, בשל הקשר הרגשי לאבן, יופיה, העובדה שהיא סייעה, או החשש מהסיבה לשבירה.

כמו במקרים המוזרים של היעלמות אבנים, גם לשבירת אבנים אין הסבר, אבל ישנם סיפורים מהעבר הרחוק ומההווה, המרמזים על כך שהאבן נשברת ממספר סיבות. כאשר היא לוקחת על עצמה משהו קשה במקום בעליה, כאשר היא משלימה תהליך ריפוי, או כאשר היא אמורה להגיע למספר אנשים שונים שיתחלקו באותה האבן במספר מקומות במקביל.

בעבר האמינו שאבן המלכית נשברת כאשר היא לוקחת על עצמה נטל במקום על בעליה, וכך היא מגינה עליהם. האבן נשברת במקרים של פגיעות או תאונות שעלולות היו להסתיים בפציעה קשה, והסתיימו בפגיעה קלה או ללא פגיעה כלל. אנשים רבים מספרים שאבן המלכית שלהם התפוצצה, ואחרי יום-יומיים הם עברו תאונה קשה אבל יצאו ללא פגע, או התעכבו בדרכם ואיחרו להגיע למקום היעד – איחור שחסך מהם את החוויה הקשה של פיגוע שהיה במקום מספר דקות לפני הגעתם.

 אנשים סיפרו שהם עברו תאונות כאשר אבן הטורמלין שהיתה בכיסם או בתיקם נשברה, למרות שלא קבלה מכה, והם יצאו ללא פגע או עם שריטות בלבד. טורמלין שחורה היא האבן העוצמתית ביותר להגנה מאנרגיות שליליות. כאשר היא נשברת – קרוב לוודאי שהיא הגנה מפני משהו. כך למשל, נתתי לחברה טורמלין שחורה גדולה במטרה להגן עליה מפני קנאתן וחוסר הפירגון של הבנות האחרות במקום עבודתה. חברתי מרגישה הרבה יותר טוב מבחינה אנרגטית ומבחינת השפעת הקנאה של הבנות מסביבה, האבן – לתדהמת כולם, מתפוררת כל הזמן. בכל יום האזור סביב האבן מתמלא פרורי טורמלין.

אנשים שהיו להם אבנים בכליות אחזו סיטרין אשר לאחר זמן מה התפוצצה, בבדיקה התברר שגם האבנים בכליות נעלמו. כאשר אבן נשברת, ניתן לחלק את השברים לאנשים שונים, להניח את השברים במקומות שונים או להיפרד מהאבן. מומלץ להניחה בעציץ, בגינה או סתם בטבע. לא מומלץ להשליך את האבן לזבל. הקשיבו לאינטואיציה לגבי שמירתה או זריקתה של אבן שבורה.

מחפש קריסטל למטרה מסויימת? חייג ליעוץ חינם מהמומחים של אלטרנטיבלי: 04-6407590

לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

מיסטיקה, אבני חן, הקריסטל נשבר, סוד הקריסטלים
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

מחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

מיסטיקה, אבני חן, הקריסטל נשבר, סוד הקריסטלים

דרג תוכן עמוד זה

0