קריסטל אמטיסט לצמיחה רוחנית

האמטיסט עוזרת בפתרון התלבטויות, היא מרגיעה את מערכת העצבים, היא תורמת לצלילות המחשבה ומעולה לריפוי ומדיטציה. הכל על קריסטל אמטיסט, תכונות, סגולות וכיצד ניתן להשתמש באמטיסט לצמיחה רוחנית

מאת
קריסטל אמטיסט לצמיחה רוחנית קריסטל אמטיסט לצמיחה רוחנית
מחפש קריסטל למטרה מסויימת? חייג ליעוץ חינם מהמומחים של אלטרנטיבלי: 04-6407590

האמטיסט עוזרת בפתרון התלבטויות, היא מרגיעה את מערכת העצבים, היא תורמת לצלילות המחשבה, היא מעולה לריפוי ומדיטציה. גילה בויום על סגולותיה של האבן הסגולה.

האמטיסט היא אחת האבנים החשובות ביותר להתפתחות רוחנית. זוהי אבן מלכותית, המסמלת טוהר, אמת ונצח. היא הייתה מאוד מקובלת אצל המצרים הקדמונים, היוונים, הרומאים והציווליזציות האמריקאיות. בהיהדות, היא סמלה מאז ומתמיד את הכוח הרוחני, והיא אחת מ – 12 אבני החושן. המצרים השתמשו בה כאבן שומרת על בעליה במסע, לכן נהגו לענוד אותה על הצוואר כהגנה. נאמר עליה שהיא מקבלת צבע עמום בסביבה של כעס ואגרסיביות.

היא שקופה למחצה, צבעה סגלגל בהיר עד סגול עמוק. בתוכה משקעים בהירים דמויי ערפל. למעשה, היא קריסטל קוורץ לבן, אשר בו משקעים מתכתיים שונים, כמו מגנזיום. האבן מצויה בעיקר בברזיל, קנדה, שוויצריה, אפריקה, מדסקר, סרי-לנקה, ארה"ב ומקסיקו.

האבן והאגדה

פירוש המילה Ametyst ביוונית הוא "נגד מצב שיכרות". היוונים הם שהעניקו לאבן את שמה, על פי אגדה קדמונית על בכחוס, אל היין. בכעסו הרב, רצה בכחוס להמית את האדם הראשון שיפגוש בדרך. העלמה שפגש הייתה טהורה ויפה, ושמה היה אמטיסט. היא הייתה בדרך למקדש, לבקשת עזרה מהאלים. כאשר ביקש בכחוס להמיתה, הפכה לאבן בעלת צבע לבן טהור. בכחוס, אשר ראה את הנס מתרחש לנגד עיניו, חזר בו מאכזריותו. מתוך חרטה, הוא שפך כד מיץ ענבים על האבן הטהורה, מה שנתן לה את הגוון הסגול שקוף. היוונים והרומאים האמינו שהאבן עוזרת במצבים של שיכרות וזלילת יתר.


קריסטלים למזלות ולפי תכונות בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי: https://wshop.co.il
קריסטלים לפי מזלות
תכשיטים אנרגטיים
ערכות מתנה
יעוץ חינם לפני רכישה מהמומחים של אלטרנטיבלי


תכונות האמטיסט

האמטיסט היא מהקריסטלים הטובים והחזקים ביותר לשיפור עצמי, התמודדות עם לחצי היומיום, פתרון בעיות והגעה לרמה גבוהה יותר של מודעות. 
הצבע הסגול נחשב כבעל תכונה המרגיעה את מערכת העצבים. ניתן להתגבר על נדודי שינה על ידי שפשוף עדין של שמורות העיניים והמצח באבן. אם שמים אותה מתחת לכר, היא משרה חלומות נעימים. היא טובה כנגד בעיות נשימה ואסטמה, לכן מומלץ לענוד אותה קרוב לחזה. 

אך יותר מכל דבר אחר, גדולת האמטיסט היא בתכונותיה הרוחניות.
יותר מכל אבן אחרת, היא תעזור לכם להכיר בטבע האמיתי הרוחני שלכם, בפיתוח כוחות אינטואיציה וביצירת קשר עם "הקול הפנימי" שלכם. היא תגרום לכם לראות דברים באופן צלול וברור, נקי מרגשנות וסוביקטיביות. כאשר אתם מתלבטים ולא יכולים להגיע להחלטה, טוב תעשו אם תתבוננו בה, תעצמו את עיניכם ותנסו לראות את המצב באורה הסגול. מובטח לכם שהתמונה תתייצב לפניכם, אמיתית וברורה יותר.

בגלל תכונותיה הרוחניות החזקות, נחשבת האמטיסט בקרב מיליוני מאמינים בעולם כאחת האבנים הטובות ביותר למדיטציה. השפעתה מתחילה היכן שיכולת ההבנה והתפיסה האנושית נגמרת. היא כאן, על מנת ללמד אותנו את השיעור על ענוות המחשבה. לא הכל אנחנו יודעים, ועלינו לאפשר גם ל"מחשבה האלוהית לפעול. מאחר שהמסר של קריסטל האמטיסט עוסק במחשבה האלוהית, באמת ובנצחיות, היא מסמלת אין-מוות. לכן, נהוג לתיתה לאנשים המתאבלים על מות קרוביהם.
האמטיסט שימושית מאוד בריפוי. אם נחזיק אותה מעל לצ'אקרת הכתר, צ'אקרת העין השלישית, או צ'אקרת הלב, היא תעביר אלינו אנרגיות חזקות מאוד של אהבה, איזון והרמוניה. היא שייכת לקרן האור של הצבע הסגול. על פי ההשקפה התיאוסופית, יש שבע קרניים רוחניות שהשפיעו על התפתחות האנושות והאדם: הקרן הסגולה מסמלת חכמה, פילוסופיה, אמנות, מדע ותחושות דתיות. זוהי קרן האור האוניברסלית והרוחנית ביותר.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על גילה בויום

מחפש קריסטל למטרה מסויימת? חייג ליעוץ חינם מהמומחים של אלטרנטיבלי: 04-6407590

לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

מיסטיקה, קריסטלים, אמטיסט, קריסטל, קריסטל האמטיסט, חלוק אמטיסט, תליון אמטיסט, גילה בויום, אמטיסט מחיר, תליון אמטיסט זהב, תליון אבן אמטיסט, שרשרת תליון אמטיסט, תליון עם אבן אמטיסט
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

מחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

מיסטיקה, קריסטלים, אמטיסט, קריסטל, קריסטל האמטיסט, חלוק אמטיסט, תליון אמטיסט, גילה בויום, אמטיסט מחיר, תליון אמטיסט זהב, תליון אבן אמטיסט, שרשרת תליון אמטיסט, תליון עם אבן אמטיסט

דרג תוכן עמוד זה

5.00