סגולות לפתיחת מזל על פי חכמת הקבלה

לתקופה זו של השנה על פי חכמת הקבלה יש סגולות מיוחדות לפתיחת מזל, לפרנסה לזיווג ופרנסה.

מאת
סגולות לפתיחת מזל על פי חכמת הקבלה סגולות לפתיחת מזל על פי חכמת הקבלה
לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285484

לקראת ראש השנה הבא עלינו לטובה, קוראים רבים פנו אלי וביקשו לדעת כיצד ניתן להגביה את המזל, לזכות להצלחה ושפע ולהיכנס ברגל ימין בשערי השנה החדשה, והאם בכלל יש מקום ואפשרות לשינוי מזלו של האדם. לפיכך הרמתי את הכפפה ומומלץ לקרוא את הדברים הבאים בעיון רב.

השפה העברית טומנת בחובה שלל צירופים וצפנים החבויים בסדר האותיות שבמעמקי המילים. סודות קבליים המנתבים לקשת רחבה של הבנות חדשות ועצומות. השפה העברית, לשון הקודש, כל כך עמוקה עד שסיכול אותיותיה של מילה מסוימת מעניק לנו הבנה עמוקה למהותה.

בתיקוני הזוהר מובא שאם נתבונן היטב בתאריך של ראש השנה א' בתשרי, נוכל להבחין ברמז בעל משמעות עמוקה. המילה "בראשית", אם נסכל את סדר האותיות תוצג לפנינו הבנה חדשה של המילה א' בתשרי –אותיות המילה בראשית! רמז עמוק ונפלא המורה על סדר חדש ובריאה חדשה בכל שנה כך שלאדם עומדת הבחירה והאפשרות להיוולד מחדש בכל שנה ולהפיק את מירב התועלת מפירות השנה החדשה. אך כיצד נדע מה עלינו לעשות על מנת לזכות בברכה והצלחה? לשם כך עלינו להעמיק וללמוד את סדר תהלוכת גלגלי המזל ואגיש לכם ,על קצה המזלג, מעט תובנות שעשויות לסייע לכם.

חכמת הקבלה מלמדת כי האדם נולד לתוך מציאות צרופה כאשר הוא חסר אונים ומשולל כל יכולת שליטה ו/או בחירה לגבי עיקרי הדברים המהותיים בחייו: יום הלידה, שעת הלידה, מקום הלידה, מי יהיו הוריו, המין, השם שבחרו בעבורו וכמובן זמן המוות. באותה נשימה מכריזה הקבלה כי אין מקריות בעולם ולכל תוצאה יש סיבה וקיימת סיבה שורשית לכל מה שקורה איתנו בחיים האלה. נושאים כדוגמת עין הרע, עיכובים במזל, בנישואין, בהריון, בפרנסה תאונות, מחלות כישלונות והצלחות אינם קורים סתם כך ללא סיבה ומסובב וכי יש לייחס חשבות מכרעת לכל הפרעה בקצב זרימת החיים.

חכמי הקבלה לימדו כי קיימים חוקים וסדרים מדויקים להפליא במערכת הבריאה ובעיקר איך ניתן לשנות ולנווט את מהלך העניינים כך שנוכל להיות במצב אקטיבי משפיע ולא במצב פסיבי מושפע בלבד. מי מאיתנו לא עומד נפעם ומשתומם לנוכח תהפוכות החיים ושואל מיהו ומהו אותו כוח עצום ומסתורי שגורם לנו לנהוג באופן מסוים שלאחריו עולות וצצות קושיות כמו איך יכולתי לעשות טעות כזאת? למה זה קורה לי? מדוע דווקא עכשיו? האם הגורל עיוור? 

חשוב שנדע כי התבנית הבסיסית של תהלוכת גלגלי הגורל היא בלתי ניתנת להיפוך ונקבעה מראש טרם הולדת האדם, אך יחד עם זאת ניתנה לאדם אפשרות בחירה וחופש פעולה נרחבים לשנות ולהשפיע על כוח מזלו כל זאת מעצם היותו "נזר הבריאה" ככתוב:"הכול צפוי והרשות נתונה לאדם במעשה... הכול בידי שמים חוץ מיראת שמים" (זוהר, תיקונים, ב', צח) והימים המקדימים לראש השנה טעונים בשפע הזדמנויות שבכוחן לחולל מהפך בחיי האדם.

חכמת הקבלה מלמדת כי מרבית המקרים שבהם האדם מתלונן על כישלונות, קשיים ומשברים בפרנסה, בזיווג נובעים בהכרח מכוח מזל נמוך וגורל קשה או לעיתים אף מהקרנה שלילית של עין רעה מצד הסביבה, עניין שאין להקל בו ראש ומחייב התייחסות מיידית ללא כל שהות. לעומת זאת קיימים מקרים שבהם האדם מתלונן כי גורלו לא שפר עליו וכי איתרע מזלו אך הם נעוצים בחוסר הבנה בסיסית כי קוצר ראיה רוחנית, חוסר סבלנות, רדיפה אחר פתרונות קסם מהירים וגאווה הם אלה המהווים את כוח ההתנגדות, הפועל כמסך עבה, המונע מבעד האדם להשתמש בכלים הנפלאים העומדים לרשותו, ושבעזרתם הוא יוכל לחולל מפנה משמעותי בגורל ובמזל הצפויים לו. הקבלה טוענת כי לכל מעשה וחטא שעשינו יש תשובה. אסור לעולם להתייאש ולומר שאין לנו תקנה או יכולת וזכות לתקן דרכינו. זו טעות לומר שאין תקנה למזלנו וממילא נמשיך לסבול.

ברצוני לעודד אתכם ולהבטיח בביטחון מלא - לא לאבד תקווה כי הכול ניתן לשינוי!!

מניסיוני אעיד כי לכל אדם שבילים המוליכים לשערי ההצלחה. כל שעליו לעשות הוא לקבל הדרכה והכוונה, מעולמה של קבלה, שתאיר לו את הדרך כפנס באפילה ודווקא ימים אלה, של טרום שנה חדשה, הינם בעלי כוח חדש ועוצמתי להתחדשות.

אם כן, בתקופה זו נפתח חלון הזדמנויות נהדר להגבהת המזל בכל תחומי החיים.

על פי הקבלה כל מעשה שנעשה בימים אלו עשוי להקרין מהותית על הברכה שבמעשי ידינו ולזכות לגאולה בזיווג, פרנסה, הצלחה ועוד. היא מנמקת זאת באופן המסביר כי בתקופה זו יורדים לעולם אורות רוחניים כבירים המסוגלים לעודד את האדם לפסוח מעל לקשיים ולצאת לחיים טובים הרבה יותר. כך שמי שיטה עצמו ויבקש לנפשו גאולה בכל תחום יוכל להיעזר בחכמה יהודית עתיקה יומין וליהנות מצורת חיים אחרת של שפע, תענוג והצלחה בכל. בדיוק באופן הזה נרקמת לה אנרגיה חדשה במסע חיינו ומייצרת לכולנו חלון הזדמנויות פתוח לרווחה להטבה ולהתחלה חדשה. מדובר בצוהר כל כך רחב ומלא משמעות שעלינו להעניק לו את הכבוד הראוי להיות חלון לשינוי, לבראשית, לבריאה חדשה ולתנופה. 
 
ליצירת קשר ופרטים נוספים על יצחק אהרון

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285484

לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

יצחק אהרון, סגולה לפתיחת מזל, סגולות קבלה, סגולות למציאת זיווג, תפילה לזיווג הגון
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

מחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

יצחק אהרון, סגולה לפתיחת מזל, סגולות קבלה, סגולות למציאת זיווג, תפילה לזיווג הגון

דרג תוכן עמוד זה

5.00