מדורי תוכן

כוחו של השם

העוצמה הטמונה בשם הפרטי מתקבלת מכמה מסלולים היונקים ממוקדי כוח שונים. אותה עוצמה גולמית מקורה בשילוב ובצירוף האותיות לכדי צליל זיהוי ברור הנקרא שם האדם.

מאת
כוחו של השם כוחו של השם
לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285484

הזוהר הקדוש מלמד כי העולם הזה כמו עולמות עליונים נברא בכוח הדיבור ע"י אותיות לשון הקודש אשר שימשו כלים ביד היוצר בבואו ליצור את עולמו. עשרים ושתיים אותיות השפה העברית משמשות מעטפת לאנרגיה רוחנית עליונה כצינורות שפע המשפיעים על האדם ממרומים. העוצמה הטמונה בשם הפרטי מתקבלת מכמה מסלולים היונקים ממוקדי כוח שונים. אותה עוצמה גולמית מקורה בשילוב ובצירוף האותיות לכדי צליל זיהוי ברור הנקרא שם האדם ועל כך ארחיב. חוכמת הקבלה מלמדת כי בעשרה מאמרות נברא העולם. המאמר הראשון "יהי אור" אינו בא להביע את האור הפשוט הנקלט בעין האדם אלא לאור אלוהי רוחני ועצום המתפשט מסוף העולם ועד סופו. אותו אור עליון נמשך למציאות הגשמית דרך שני שנאים גדולים: עשר הספירות ואותיות השפה העברית (כמובא בספר יצירה במשנה א'). לכל אות קיים קוד בלעדי המעניק לה את הכוח האנרגטי להמשכיות והתפשטות האור העליון. מכאן, שקיים שוני מהותי בין האותיות השונות הבא לידי ביטוי בכוח המיוחד והפרטי שניתן לכל אחת מהן ושאינו קיים באחרת. יתרה מכך, אם נרד לעומקם של דברים נראה כי ישנן אותיות המורכבות מאותיות אחרות ובצורתן מרמזות על כוחות שונים הזורמים בהן. לדוגמא: האות א' בנויה מוו אלכסונית ופעמיים יוד. ה' בנויה מדלת ויוד, האות ת' מריש ונון ועוד....

הקבלה גורסת כי שם האדם מהווה את הכלי היסודי המקשר אותו בין העולם הגשמי לעולם הרוחני. איכות השם משפיעה ישירות על המזל המלווה את האדם בשנות חייו בעולם הזה. אחת השיטות הנפוצות והנכונות לבחינת מזלו של האדם היא עפ"י ניתוח השם הפרטי ושם האם בלבד. שם האב אינו משמש פקטור בכוח המזל הואיל והאם לבדה מייצגת את שורש נשמת האדם. בעניין זה יש להבחין בין השיטה הנומרולוגית ובין השיטה הקבלית. הראשונה עוסקת בהמרת אותיות למספרים ובכך מראה קווים כלליים אודות בעל השם ותו לא. השנייה, עמוקה הרבה יותר ועוסקת בבחינה יסודית של הכוחות המרכזיים השולטים בחיי הפרט. לאותיות המרכיבות את השם, לצירופן ולסדר הופעתן השפעה עצומה על האדם. כאמור, בדיקה קבלית עמוקה משרטטת באופן מדויק את מהות האדם ומזלו. היא מעניקה המלצות ברורות ופתרונות נפלאים בתחומים כגון: זוגיות, פרנסה, קריירה וכדומה. כל זאת על מנת לשפר משמעותית את איכות החיים.

לצערי הרב, בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה גואה של שינוי ו/ או הוספת שמות לכל אלה הנמצאים במצוקה."יודעי דבר" קובעים כי שינוי השם הוא המפתח המבטיח מזור לכאב. ברצוני לומר כי החלפת השם דורשת זהירות מרבית ושיקול דעת עמוק. הואיל ומדובר בהחלטה גורלית העשויה לחולל שינויים דרמטיים בחיי הפרט. יתרה מזאת, כל שינוי בשם ואפילו שינוי מזערי בסדר הופעת האותיות אסור שיעשה כלאחר יד ובהתייעצות עם מי שאינו מוסמך לכך. ההשפעה עלולה להיות הרסנית וכמוה כברכה לבטלה.

לסיכום, הקב"ה מצפין בשם האדם ובשם אימו את כוח מזלו. שם האם הוא שורש נשמת האדם ומייצג את הבאר ממנה נשאב המזל. תורת הקבלה מייחסת משמעות עליונה לשם האדם ולעוצמה המצויה בו. פריצת הצופן והבנת הזרימה הרוחנית באותיות השם הפרטי מגלה את הפרטים העמוקים ברובד הנסתר אודות האדם ומזלו. מכאן הקביעה –"טוב שם משמן טוב".

ליצירת קשר ופרטים נוספים על יצחק אהרון

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285484

לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

סודות מהקבלה, משמעות השם, חוכמת הקבלה, שם האדם
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן





מחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

סודות מהקבלה, משמעות השם, חוכמת הקבלה, שם האדם

דרג תוכן עמוד זה

0