נומרולוגיה ובחירת מקצוע

מה עליי ללמוד? האם תחום העיסוק מתאים לי או שמא עלי להחליף מקום עבודה? ועוד... שאלות אלה חוזרות ונשנות ללא הרף ואינן מרפות מדעתו של האדם. דרך קלה ופשוטה לניתוח אופי העיסוק המתאים לכם

מאת
נומרולוגיה ובחירת מקצוע נומרולוגיה ובחירת מקצוע
לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285484

בחיי המקצועיים כאיש קבלה, אני מייעץ ומלווה אנשי עסקים בכירים לצד שכירים רבים הפונים אליי בשאלות מהותיות כגון: מה עליי ללמוד? האם תחום העיסוק מתאים לי או שמא עליי להחליף מקום עבודה? מה עליי לעשות כדי שפרנסתי תהיה ברווח? ועוד. שאלות אלה חוזרות ונשנות ללא הרף ואינן מרפות מדעתו של האדם המעוניין להתקדם ולהצליח. בניגוד לתחומים אחרים כדוגמת זיווג ובריאות אשר נשלטים במידה רבה ע"י המזל והגורל, תחום העיסוק הינו בחירה חופשית מדעת. לכן מומלץ מאוד לבצע את הבחירה הנכונה אשר בכוחה להשפיע שפע על האדם.

במאמר הבא אגיש לכם דרך קלה ופשוטה לניתוח אופי העיסוק המתאים לכם. אציין כי אין להתייחס לשיטה זו כתורה שלמה הואיל וביכולתה לספק קווים כלליים ברובד השטחי בלבד. המורכבות הרבה בשאלת הקריירה והפרנסה מחייבת בחינה מדוקדקת ומעמיקה שאין באפשרותכם לבצע, לכן הנני ממליץ לפנות לאיש קבלה מוסמך על מנת לקבל הכוונה והדרכה ראויים. בבואנו לבחון את הצד המקצועי המומלץ, עלינו להתייחס ליום הלידה הואיל ובכוחו לבטא פרמטר חשוב בבחירה תחום העיסוק. כאשר יום הלידה הוא דו ספרתי יש לצמצמו לכדי ספרה אחת. לדוגמא 27 = 2+7=9. באם יום הלידה עגול יש להשמיט את האפס 10 = 1.

מספר 1
שואף לביטוי עצמי ולהפגנת הייחודיות והיכולות האישיות. אוהב התחלות חדשות במסע חייו המקצועיים לעיתים עד כדי הגזמה. נמרץ מאוד ומוכרח להרגיש את ההתלהבות במעשיו שאם לא כן הוא עלול לאבד עניין מהר מדי. בעל מחשבה מהירה וחדה עם יכולת להסיק מסקנות וליישמן. סובייקטיבי וטוטאלי בהשקפתו. קיצוני בעמדותיו ורואה את החיים בשני צבעים- שחור ולבן. בעבודה סולד משגרה המוכן להעז ולהתנסות בחוויות ובהיכרויות חדשות. קיים בו צורך עז לריגושים גבוהים ולעצמאות. אינו סובל מרות הואיל ומדובר במנהיג מלידה אשר מתבלט כמקורי ושונה. בעל קסם אישי רב ושנינות חדה. עיסוקים מומלצים: ניהול, שיווק, יזמות, קריירה ביטחונית.

מספר 2
אדם תלותי במידה רבה. נוח להשפעה ובעל יכולת נתינה רגשית. מתחשב בדעת הרוב ובד"כ נוטה להסכים איתו. מתאים מאוד לעבודה בצוות ולשיתוף פעולה מחשבתי. למרות היותו חש שיודע רבות חושש לקחת החלטות מבלי לקבל חוות דעת נוספת. ראשו בשמיים ורגליו על הקרקע , לכן ידע לראות בבירור את חצי הכוס המלאה. בעל אינטואיציה מפותחת ורגישות עדינה ולכן נמשך לנושאים מופשטים ולאומנות. נפשו מורכבת והוא חש בדברים רבים ואינו מסוגל להבין שאחרים אינם מרגישים כמותו. בעבודה זקוק לחיזוקים לתמיכה חיובית ולתחושת חמימות. עיסוקים מומלצים: סיוע לאוכלוסיה במצוקה, פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, אמנות.

מספר 3
אדם עם אישיות נעימה, נפש ססגונית וקסם אישי רב. אמוציונאלי מאוד ולבבי. מוחצן ויודע להוציא כלפי חוץ את רגשותיו ומחשבותיו. בשל הפתיחות קיים בו צורך עז לחלוק ולשתף אחרים לכן חשוב לו המגע הבלתי אמצעי עם סביבתו. כריזמטי עם המון מחשבה יצירתית. סולד מעובדות יבשות וחייב לשתף את הדמיון הוויזואלי שאם לא כן ישתעמם בקלות. איש שיחה נפלא עם חוש הומור. לעיתים קרובות ינסה להימלט מלקבל החלטות ולהתמודד עם קשיים. חייב חופש יצירתי ומרחב שאם לא כן הוא עלול ליפול לעצלנות ולחוסר אכפתיות. הדמיון המפותח עלול להתערבב עם המציאות לכן עליו להישמר בלשונו שמא יצטייר כלא אמין. מסגרות סדר ומשמעת אינם בראש מעייניו ולכן מתאפיין באיחורים ובחוסר עמידה בזמנים. עיסוקים מומלצים: אומנות יוצרת, טיפוח, עבודה עם הגיל הרך.

מספר 4
איש מסגרות מובהק החש צורך מתמיד בשליטה בנעשה סביבו. שינויים עלולים להוציאו משלוותו ולהביאו לכדי חוסר יציבות. נוקט בשיטת ההתקדמות האיטית ואינו ממהר כלל. חסר דמיון ומעוף, חייב עובדות ברורות ודברים מוחשיים. עקשן מאוד ובעל עקרונות ברורים ולכן יטפס מעלה ביציבות ובהתמדה. הפתגם: "המים חוצבים בסלע לא מכוח העוצמה אלא מכוח ההתמדה" מייצגים אותו בדיוק. בעבודה הוא אינו מקורי ואינו חדשני אך ידע להוציא לפועל רעיונות של אחרים ולבצעם היטב. מדובר באיש תכנון וביצוע מעולים. למרות היותו החלטי ובוטח עליו לתעל את האנרגיה שבו לאפיקים מועילים שמא יתעייף במהירות. בעל יכולת ניתוח מדויקת וריכוז עמוק. אינו סובל שמתנגדים לו ולא יתפשר על דעותיו. ביקורת בונה עלולה להתפרש בעיניו כאיום על מעמדו. איש חרוץ השואף לעשייה מתמדת. עיסוקים מומלצים: הנדסה , אדריכלות , עבודה ציבורית , ייעוץ ארגוני.

מספר 5
איש תקשורת ויחסי ציבור מהמעלה הראשונה. אשף במגע עם אנשים ובעל יכולת שכלית יוצאת מן הכלל. איש שיחה מרתק ורב גוני. שופע רעיונות מבריקים היודע גם להוציאם מהכוח אל הפועל. הואיל ומדובר באיש בעל ראיית על כוללת, בכל מקום עבודה יטביע את חותמו ואת ייחודו. מהיר מחשבה ותפיסה אינטואיטיבית ולכן, יבין דבר מתוך דבר ללא צורך בלימוד נרחב של הנושא. סקרן וחשדן החש צורך להיות מעורב במתרחש. בעבודה ירצה לדעת מה חושבים ומרגישים הסובבים אותו. יימצא במרכז העניינים וינסה להשפיע עליהם. עליו להיזהר בלשונו מרכילות ומדיבורים מיותרים. משתעמם בקלות וסולד משגרה חונקת. עיסוקים מומלצים: נסיעות, תקשורת, פוליטיקה, יחסי ציבור, ייעוץ.

מספר 6 
איש ההרמוניה והאיזון. מתרחק מקיצוניות ומאנשים כוחניים. אחראי ומחויב עמוקות לעשייה המוטלת עליו. חש את מצוקת הזולת ומזדהה עם כאבו. ולכן, יעזור לו וינסה להראות את נקודת האור באפילה. בעל הגיון מפותח, סבלנות מרובה ויכולת מנטלית עשירה. יודע ליישם דברים מתוך תכנון ולא משליפה של רגע אחרון. יודע להתגבר על אילוצים ומכשולים. שם בצד כל דבר אשר עלול לעכב אותו בדרך להגשמת מטרתו. בעבודה נמשך לאסתטיקה טיפוח וחיצוניות. סביבת העבודה תהיה מעוצבת ונאה. במסגרת יחסיו עם הכלל יהווה מעין יועץ נפשי וחבר לעת צרה. לעיתים עלול לקרוס בשל מעורבות רגשית ואכפתיות יתרים. ביקורתי מאוד ודורש מאחרים משמעת וסדר גבוהים. עיסוקים מומלצים: משפט, פסיכולוגיה, היי- טק, ראיית חשבון.

מספר 7 
אדם הצמא לריגושים ולשינויים תמידיים. עוסק בהרהורים ובחיפוש אחר הזהות העצמית. שואף לניסיונות לגלות ולהבין את הצד המסתורי של החיים, בפן הרוחני ובפן המדעי. ייתכן מאוד כי עקב השונות שלו יכנו אותו מוזר, שונה וקשה הבנה. אף כי יהיה מוקף בסביבת אנשים אינו יחוש בנוח ויתכנס בתוך עצמו. ניחן ביכולת כתיבה (מוזיקה,שירה) גבוהה ביותר. יסודי מאוד ואינו חושש מאתגרים מחשבתיים הואיל ונפשו צמאה לחקור ולדעת את עומק הדברים. עליו להיזהר מעודף פרפקציוניזם המבדיל ומבודד אותו מהכלל. בעבודה עלול להתנהג בקוטביות. מחד עלול להיות עצור וסלקטיבי בקשרים החברתיים הבוחר להתרחק מהתקהלות ומהמוניות ומאידך עשוי להיות חברותי ,רגיש וזורם. בוחר בקפידה רבה את חבריו עד כדי ריחוק וניקור משאר הסובבים. לעיתים שופע קסם אישי רב ולב חם כלפי כולם. בשל הקיצוניות שבו אינו מומלץ לתפקידי ניהול ושיווק. לאדם זה קשה מאוד למצוא את העיסוק המתאים לו בשל חוסר פרקטיות מצידו. עיסוקים מומלצים: לימודים גבוהים, מתמטיקה, מחקר, עבודה מיסטית.

מספר 8
אדם המבטא את שיא האגו האפשרי, ההישגיות והבעת הייחודיות. מקפיד על הופעה חיצונית מטופחת ומשתוקק להראות תמיד במיטבו. שואף למשרה נחשקת הנושאת עוצמה, כבוד וכוח השפעה רב. כסף , מעמד והכרה מניעים אותו ולכן נוטה להיות כריזמטי, כוחני ובעל חוש מנהיגות מפותח אשר בכוחו לשמש "אורים ותומים" לאחרים להגיע לשיא ההישגיות. בלימודים הוא רציני,משקיע ומתמיד. יחקור כל עניין לעומק ולא ירפה עד שדעתו תהיה מסופקת. למרות היותו בעל עוצמה חזקה, עליו להיזהר שמא ישקיע אנרגיה רבה מדי העלולה לשאוב מתוכו כוחות רבים עד כדי קריסה. בעבודה חייב להראות הישגים ולזכות בהערכה על פועלו. אוהב עבודה קבוצתית ויכול להתמודד עם פרויקטים גדולים ומאתגרים. תלוי הרבה בעובדים איתו או בכפופים לו לעיתים יותר ממה שהוא מודע לכך ולכן יתקשה לפעול באופן עצמאי מלא. עובד קשה מאוד ומשקיע זמן וכוחות רבים בדרך להצלחה. בעל נטייה טבעית לעבודה מחייבת ולכן עלול למצוא עצמו מבלה שעות רבות בעבודה ולהזניח את חיי המשפחה. לעיתים קרובות, כסף עלול להוות בשבילו מוטיבציה ועל נקודה זו הוא צריך לעבוד. עיסוקים מומלצים: שיווק ויחסי ציבור, רפואה, סיעוד, חקירות.

מספר 9
פילנטרופ, אידיאליסט, חובב מוסיקה ופילוסופיה. מייצג את הנדיבות וטוב הלב. בעל נפש רגישה ואוזן קשבת למצוקת הזולת. מעניק מזמנו ומכספו לאחרים באופן בלתי אנכי. רואה בשירות החברה משימה נכונה ועושה זאת מתוך אהבה וענווה. מהווה צינור להשראה ולרעיונות גדולים היכולים להשפיע על הסביבה. ולכן,עשוי להיות מורה דרך לרבים. נקשר אל הלא מעשי, החולמני, הרוחני ואל תפיסת העולם הרחבה. מטבעו אינו רגוע ואינו ממוקד על הכאן ועכשיו. רואה את הדברים מלמעלה ואינו יורד לפרטים. עלול להיות עם בעיות קשב וריכוז עד כדי חוסר תיעול מחשבתי. בעבודה מתנהג בחשיבות עצמית ובדרמטיות. חייב הערצה ותשומת לב מצד חבריו למקצוע. חברותי מאוד ואוהב את כולם מתוך רחמים, טוב לב ואדיבות. לכן נוטה לנדב עצמו לטובת אחרים. פעלתן מאוד וחסר מנוחה המתקשה לשבת במקום אחד. עליו להיזהר בלשונו העוקצנית ולא לומר את כל שבליבו. עיסוקים מומלצים: יצירה, הוראה, עבודה עם חו"ל, פסיכולוגיה. 

ליצירת קשר ופרטים נוספים על יצחק אהרון

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285484

לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

נומרולוגיה, תורת הנומרולוגיה, מיסטיקה, נומרולוגיה ובחירת מקצוע, יצחק אהרון
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

מחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

נומרולוגיה, תורת הנומרולוגיה, מיסטיקה, נומרולוגיה ובחירת מקצוע, יצחק אהרון

דרג תוכן עמוד זה

0