מדורי תוכן

קלפי אושו הם מראה לנשמה הפנימית שלנו

קלפי אושו לא עוסקים בעתיד, הם עוסקים ב"כאן ועכשיו". הגבלה זו היא גם דרך חיים, ההבנה שהכוח והעוצמה היחידים מצויים רק בהווה. העבר כבר נגמר והעתיד עוד לא הגיע, לכן על- מנת להגיע לעתיד המבוקש, עלינו להפעיל את כוחנו עכשיו.

מאת
קלפי אושו הם מראה לנשמה הפנימית שלנו קלפי אושו הם מראה לנשמה הפנימית שלנו
לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

הפעם הראשונה שבה ראיתי את קלפי האושו הייתה בזמן שלמדתי שנה ראשונה את "שיטת גרינברג". הייתי בתקופה של מתח רב ואני זוכרת את הקלף שהצביע על המצב הגופני שלי, שמו "שליטה" והוא מתאר אדם נוקשה מאוד, שלא ניתן לראות בו לא זרימה וכמעט לא חיים. הרגשתי שנותנים לי בעיטה בבטן. התיאור היה כל- כך תואם לתחושה שהקלף נחקק בי בעוצמה רבה. 
הפעם השניה באותה שנה שהקלפים נפרסו לפני, הרבה לפני שהתחילו לפרש לי את משמעותם, התחלתי פשוט לבכות. הרגשתי שרואים אותי מבפנים ושהשיקוף לא מוצא חן בעיניי כלל. 
עד היום הקלפים של אושו מעבירים לי תחושות ברורות לגבי עצמי ולגבי אחרים. שש שנים אחרי ההכרות הראשונה, ולאחר ארבע שנים של ניסיון בפתיחת קלפים לעצמי ולאחרים, עדיין קלפי אושו מצליחים להעביר משהו חדש כל פעם. 

קלפי אושו הם קלפים יפים עם ציורים עדינים, שמתארים חוויות מהחיים המערביים המודרניים, אליהם מתלוות מילים, שגם להן יש משמעות רבה בעולמנו. 
קלפי אושו לא עוסקים בעתיד, הם עוסקים ב"כאן ועכשיו". הגבלה זו היא גם דרך חיים, ההבנה שהכוח והעוצמה היחידים מצויים רק בהווה. העבר כבר נגמר והעתיד עוד לא הגיע, לכן על- מנת להגיע לעתיד המבוקש, עלינו להפעיל את כוחנו עכשיו. 

קלפי אושו שונים מקלפי הטארוט המסורתיים יותר, בכך שהם משמשים כלי של הצ'אקרה השישית, "העין השלישית", בשונה מקלפי טארוט שמשמשים כלי לצ'אקרה השביעית, "הכתר". 
הטארוט, מכיוון שהן כלי של הצ'קרה המחוברת ליקום, לאל/ אלה .., מסוגלות לשער ולצפות את העתיד, (עדיין יש לזכור שחיזוי העתיד מתבצע בהתאם לנקודת המוצא הנוכחית, כל שינוי שהאדם עושה, משפיע בהכרח על עתידו). קלפי אושו לא פתוחים ליקום, הם משקפים את יכולות העין השלישית לראות את התמונה הגדולה, "לדעת" בלי להבין איך, פשוט לדעת. 
 
 צ'אקרת העין השלישית מכילה את יכולות האינטואיציה שלנו ("הלדעת"), את היכולת לראות בבהירות את חיינו ואת המטרות שאנו רוצים להגיע אליהם, את הכישורים שלנו והמגבלות שלנו. הראייה היא חדה ללא מסכי ערפל של מחשבות, אמונות, דעות, רגשות וכו'. ראייה נקייה ורחבה. לכן משחק קלפי האושו מספק כלי לפיתוח המודעות בצורה קלילה, נעימה, עדינה ומאוד מחזקת.

קלפי אושו מספקים כלי מצוין לפיתוח האינטואיציה.הקלפים מספקים רעיונות דרך התמונות, המילים וגם ההסברים בספר המצוין המתלווה לחפיסת הקלפים.רעיונות אלו הם בעצם מעין קצה חוט לרעיונות גדולים יותר, להבנה רחבה ועמוקה יותר של עצמנו, של אחרים ושל החיים.ככל שמשתמשים בקלפים יותר, שמים לב שקלף מסוים יוצא בסיטואציות שונות מאוד. אז משמעותו כמובן שונה. 
ככל שאנו אוספים יותר משמעויות, כך בעצם מתרחבת חשיבתנו ואנו לא צריכים יותר להקפיד על הסבר מסוים תלוי מילה, תמונה או הסבר מהספר. אנו לומדים להיפתח לאדם שיושב מולנו, לחוש אותו ואיך הקלף בעצם מסמל את מה שעובר עליו. 

הדקויות הקטנות פותחות לנו עולם של חישה – טלפתיה, של הקשבה לעצמי הגבוה יותר. מתוך חיזוק האינטואיציה דרך כלים אלו, אנו גם לומדים לקבל אחרים, לומדים לקבל את השונה ויש איזה רגע שבו מבינים שכל אדם יש בו יופי עצום בפנים, ויש לו יכולות וכלים שונים להביע יופי זה. קלפי אושו משקפים את היכולות שלנו, משקפים את המקומות בהם אנו עוצרים וחוסמים יכולות אלו מלהתבטא וגם נותנים טיפים ועצות לדרך שדרכה נוכל להגיע ולהתקרב לעוצמה האמיתית שלנו. 
זו המתנה הגדולה מכולם שאנו מקבלים מקלפי אושו. קבלת האחר וראיית העוצמה, הכוח, היופי והעדינות שקיימים בכל אחד בצורות כל- כך שונות. 

קלפי אושו מזכירים לנו את נשמתנו שלנו ושל האחרים. הנשמות כל- כך יפות ועדינות, שמשם הדרך לאהבת אנשים בצורה הנקייה והאמיתית שלה, קצרה מאוד. 
אור ואהבה

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

קריאה בקלפי טארוט, פרישת טארוט, קלפי אושו
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

מחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

קריאה בקלפי טארוט, פרישת טארוט, קלפי אושו

דרג תוכן עמוד זה

0