מדורי תוכן

דמיון מודרך בעזרת קלפי טארוט

הדמיון והעבודה בעזרת הקלפים יסייע לתפוס את מה שנראה בלתי אפשרי כאפשרי, משעה שנאמין בכך הסיכוי שהדבר יתממש במציאות יגבר, כיוון שאז ניתן אמון ביכולת לפעול למימוש ה"חלום".

מאת
דמיון מודרך בעזרת קלפי טארוט דמיון מודרך בעזרת קלפי טארוט
לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285424

קלפי טארוט הם גלריה עשירה ומגוונת של תמונות חזותיות הנותנות ביטוי רחב, מעמיק ומקיף לתחושות, רגשות, מחשבות ודימויים שאנו חווים בנסיבות שונות של חיינו. המחשבות, האמונות והרגשות שלנו הם רמה מסוימת של רטט אנרגטי. התגשמותו במוח באה לידי ביטוי בשפת הגוף, בשפה המדוברת ובהתנהגות שלנו.

לכל אדם סט של ערכים ואמונות שקובעים את מחשבותיו ומתנים את דרכי התנהגותו.
הכוח המדמה היא אחת התכונות המופלאות שבני האדם נחנו בהן, רובנו עושים ביכולת זו שימוש רחב ואינטנסיבי, אך לא תמיד הדבר פועל לטובתנו. גופנו מגיב עצבית ורגשית לתמונת דמיון העולה במוחנו. תת ההכרה אינו מבחין בין מציאות לדמיון. העבודה עם הקלפים יכולה לסייע לנו ליצור במוחנו ובמודעותנו תמונות דמיון אשר ישמשו לנו מקור להעצמת כוחנו הפנימי וניתוב כוח הרצון המחשבה והפעולה בעקבותיהם להשגת מטרות, תוך אמונה ביכולת ובכישרון המצויים בתוכנו.

הדמיון והעבודה בעזרת הקלפים יסייע לתפוס את מה שנראה בלתי אפשרי כאפשרי, משעה שנאמין בכך הסיכוי שהדבר יתממש במציאות יגבר, כיוון שאז ניתן אמון ביכולת לפעול למימוש ה"חלום".

הדימויים הנוצרים בתודעה, גם אם איננו מודעים לכך מעצבים את המסרים שאנו משדרים לעולם. אנו תופסים את מה שאנו מדמיינים ומגיבים למציאות על פי תפיסותינו. שיקום היכולת ליצור תמונות דמיון חיוביות ומעצימות מאוששת את כוח ההבנה והריפוי שבנו. תמונות נפשיות הנבראות בדמיון מסייעות לתכנות המוח, הנפש והרוח לקראת מימוש מציאות אותה אנו מבקשים לעצמנו. ככל שתמונת הדמיון מפורטת יותר, כן השפעתה על התודעה חזקה יותר. התמונה נתפשת בחוש הראיה, אך משמעותה נתפשת ברמה האינטואיטיבית מיידית וכוללת, היא בעלת תדר אנרגטי המשפיע עלינו באופן לא מודע.

התבוננות בקלפים הוא אמצעי מצוין ליצירת תבניות חשיבה חדשות מעצימות ומרפאות.
לתת מודע אין גבולות. אם רק נקרין לו את ה"סרט", המחשבה, הרעיון על מסך פנימי, רצוי בצבעים בלווי רגשות ואף קול מהדהד (פנימי), המסר יעבור. התמונות של קלפי הטארוט יכולות לשמש לנו אבני בניין של "הסרט" הזה. בעזרת הקלפים אנו יכולים לבנות מערך של "סיפור" חיובי שיש בו הצלחה והתקדמות (בתחום הזוגיות, העבודה, ההורות וכו') ולהפנים אותו. התמונה בקלף הבודד משפיעה על המתבונן מבחינה אנרגטית והמוח קולט אנרגיה זו ובכל פעם שהתת-מודע יזהה הזדמנות להשיג את העתיד הרצוי הזה האני הפנימי יכיר, יזהה וידע להתמגנט ולמשוך אותו אליו.

מחשבות, אמונות ורגשות יוצרות מציאות, ואנו יכולים לפתח ולנתב כוח דמיון שיכול להגשים עבורנו עתיד ולהשיג מטרות חשובות לנו. חשוב לזכור – התת-מודע קולט את המסרים בתמונות. כל אחד מקלפי הטארוט (אפילו הקשים שבהם) הוא סיפור המספר אפיזודה מחיינו, משקף רגש שהסעיר אותנו. בכל אחד מהם אנו יכולים לעשות שימוש שיעזור לנו לשקף מצב בעייתי, רצון, מטרה, תקווה, צורך. התמונה מדברת בשפת הרגש, החוויה, התחושה והשפעתה על התודעה מיידית, ישירה.

הייחודיות בעשיית שימוש בקלפים היא האופציה ליצור ולעצב את תמונת העתיד שאנו מבקשים לעצמנו, להתחבר לתדר האנרגטי של הקלף, לדמיין אותו על פרטיו, לעיתים קרובות, ובהדרגה להפנים את המשמעות הסימבולית והתדר האנרגטי – מרכיבים שיהפכו חלק מעולם המושגים שלנו ויבואו לידי ביטוי בדרכי התנהגות, ביטוי ואפילו בשפת הגוף.

פיתוח הדמיון בעזרת הקלפים מרחיב ומעשיר את העולם החוויתי של כל אדם, ויותר מזה רותם את האיכות המופלאה הזו של לברוא עולם בכוח המחשבה לשרותו של מי שנותן אמון ביכולת זו.

ליצירת קשר ופרטים מלאים על אילנה הראל

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285424

לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

דמיון מודרך, קלפי טארוט, מיסטיקה, דמיון מודרך בעזרת קלפי טארוט, אילנה הראל
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

מחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

דמיון מודרך, קלפי טארוט, מיסטיקה, דמיון מודרך בעזרת קלפי טארוט, אילנה הראל

דרג תוכן עמוד זה

5.00