מדורי תוכן

הורוסקופ שנתי 2014. מזל עקרב

בואו לקרוא את ההורסקופ השנתי לשנת 2014, אשר יאפשר לכם לדעת מראש מה צפוי לכם במהלך השנה הקרובה. תחזית אסטרולוגית שנתית המקיפה את כל תחומי החיים.

מאת
הורוסקופ שנתי 2014. מזל עקרב הורוסקופ שנתי 2014. מזל עקרב

זו שנה בה צפויה לכם אווירה מחשמלת, אתם יודעים, כזו שמזמינה ניצוצות רומנטיים המיטיבים עם הלב אך מכבידים על הראש. אל תדחו הצעות שלאחר מכן תתחרטו על שנמנעתם מהן. פגישות של "חתול בשק" עשויות להתברר כמוצלחות מן הצפוי. אנשים שעזרתם להם, טורחים להחזיר לכם כגמולכם. ייתכנו יחסים יוצאי דופן עם דמות הנחשבת למושכת בחוטים. במקביל, נראה כי תצטרכו להתמודד עם רכילות מרושעת. אל תחפזו להסיק מסקנות משמועות ומרסיסי שיחות.

קריירה וכסף: עשו כל שביכולתכם על מנת להפוך תחביב למקצוע. זה הזמן להגשים את עצמכם באפיקים שעוד בילדותכם חלמתם עליהם. צפויות לצוץ תופעות של מרידה במוסכמות אך דווקא סגנון מרדני עשוי לסייע לקריירה שלכם. נראה שאתם לא ממש מתלהבים מכל מה שנושא אופי ממוסד ורשמי. במקביל, מומלץ לשמור על איפוק מכיוון שעם צדק לא הולכים למכולת. צפויים רעיונות מקוריים העשויים לחבר ביניכם ובין אנשים העוסקים באלקטרוניקה, מחשבים ואינטרנט. ייתכנו יחסים יוצאי דופן עם דמות הנחשבת למושכת בחוטים. במקביל, נראה כי תצטרכו להתמודד עם רכילות מטופשת. אל תחפזו להסיק מסקנות משמועות ומרסיסי שיחות. לא כל מי שמביא עימו ידיעות לוהטות, מעוניין בטובתכם. עלול להתעורר קושי מסוים בין רצונכם לשמור על מסלול קבוע ויציב, לבין שאיפתכם לבחון אפיק עצמאי. אם תפעלו בגלוי וביושר תוכלו ליהנות משני העולמות. אל תדלגו על הזדמנויות לקשר עם אנשים העוסקים בתקשורת. קשרים שנרקמו במקום העבודה, זוכים לתנופה גם בשעות הפנאי. נראה כי למדתם לשלב בין עסקים לבין עינוגים.

 ■ יש לך שאלה שמסקרנת אותך? מתייעצים עם מיטב המיסטיקנים שלנו

 הרשמו לניוזלטר וקבלו בכל יום תחזית אישית ישירות לתיבת הדואר

 כבר חברים שלנו בפייסבוק? אם לא זה הזמן להצטרף!

 עוד על טארוט, הורוסקופ שנתי, תחזית שנתית וטיפים להצלחה - לחצו כאן!

אהבה: הרקיע מזרים אליכם חידושים והפתעות. המצב החדש דוחף אתכם להתרועע עם אנשים אשר עד עתה לא ממש התלהבתם מהם. אולי עכשיו תגלו מכנה משותף ביניכם לבינם. במצב מעין זה כדאי שתכירו ברגשותיכם, גם אם הם לא ממש מתיישבים עם עקרונותיכם. צפויה אווירה מחשמלת, אתם יודעים, כזו שמזמינה ניצוצות רומנטיים המיטיבים עם הלב אך מכבידים על הראש. אל תדחו הצעות שלאחר מכן תתחרטו על שנמנעתם מהן. פגישות של 'חתול בשק' עשויות להתברר כיותר מוצלחות מן הצפוי. אנשים שעזרתם להם, טורחים להשיב לכם כגמולכם. הגיע הזמן שתלמדו גם כיצד לקבל – ולא רק כיצד להעניק. זה הזמן לבחון קשרים שאתם גוררים איתכם מסיבות היסטוריות. נראה כי כל עוד אתם מתרפקים על זיכרונותיו של קשר כלשהו, אתם מונעים את הסיכוי מקשר אחר. מתייצבים יחסים שידעו המראות ונחיתות. קרובי משפחה ישפיעו לטובה על היחסים שבינו לבינה, גם אם הם עצמם לא ממש מודעים לזה. פרקי הזמן של חילופי עונות מעניקים לכם קטעים שטופי אהבה ואושר. תנאים מדהימים יסייעו להעמקתם של קשרים רומנטיים. מופיע צורך עז להשתחרר מכבלי העבר ולפתוח דף חדש. מהלכים נועזים ינחילו לכם הצלחות.

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם קשורים למערכת הרבייה. לבעיות של אין אונות יש להימנע מצריכת סוכרים מעובדים, כמו גם משומנים מן החי. מומלץ לצרוך תמרים, אגוזי מלך, אגוזי לוז, זעפרן, שיח אברהם וצמח ששמו דמיאנה. ויטמין E ואבץ עשויים להניף תרומה גדולה. תמיד יש להתייעץ עם רופא.

על מנת לזרז את בוא המזל ולהתגבר על מכשולים ועכבות, יהיה זה נבון מצידכם להתייעץ עם ברי סמכא בתחומי האסטרולוגיה, הנומרולוגיה ושאר נתיבי עולם המיסטיקה – למומחים של אלטרנטיבלי לחצו כאן.


לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

תחזית שנתית, אסטרולוגיה מזל עקרב, הורוסקופ 2014
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

מחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

תחזית שנתית, אסטרולוגיה מזל עקרב, הורוסקופ 2014

דרג תוכן עמוד זה

0