מדורי תוכן

תחזית אסטרולוגית שנתית לצעירים 2013 מזל קשת

צוות אלטרנטיבלי והאסטרולוגים הבכירים של ישראל מזמינים אותך לקרוא ולדעת מה צופים הכוכבים בהורוסקופ שנתי מיוחד לתחומים שבאמת חשובים לצעירים.

מאת
תחזית אסטרולוגית שנתית לצעירים 2013 מזל קשת תחזית אסטרולוגית שנתית לצעירים 2013 מזל קשת

קצת לפני ט"ו בשבט ועד אחרי פורים כזה: בימים אלה יש מצב שאתם מחליטים להרים אירועים חברתיים שהתוצאות שלהם חשובות בשביל הרבה אנשים. צפויים המון דיבורים ביניכם לבין מישהו שאתם ממש מחבבים שנתקע בקטע עם מישהו אחר שאתם לא ממש קרועים עליו. צפויה לכם פרשייה מפתיעה עם מישהו שאתם רוצים לזרום איתו, רק כשהסיפור הזה מתרחש אז כדאי שזה יהיה בפרטיות ובלי יותר מדי עיניים ואוזניים רכלניות.

בקטע השני של התקופה אתם מתמודדים עם מחזרים לוהטים בקלות רבה מן הצפוי. הסטייל הישיר והדוגרי שלכם הוא בדיוק מה שהם מחפשים. חוץ מזה יהיו גם כל מיני הזויים שיציעו לכם הצעות גרועות, אבל אתם מתייחסים ברצינות רק להצעות שפויות. צפויה לכם אחלה תקופה בקטעים שקשורים לכסף או לקניות. הולכים להיות לכם שופינגים מדהימים במקומות שיכולתם רק לחלום עליהם.

מפסח ועד תחילת החופש הגדול: בימים אלה מתחילות חגיגות האביב וכל מיני אנשים שלא ממש תרמו לביטחון ולדימוי העצמי שלכם, הולכים לנג'ס למישהו אחר. אנשים שמחבבים אתכם יוזמים שיחות עידוד. אתם בוחרים להתחבר עם אלה שגם בעבר הציעו לכם כתף ותמיכה. וידויים רגשניים עושים לכם טוב על הלב. אתם בראש אחד עם ספונטאניים כמוכם.

בקטע השני של התקופה אתם מושפעים מאנרגיה טובה המאפשרת לכם להתחבר עם קשרים רומנטיים שבראש שלכם. אנשים שהשם או תאריך הלידה שלהם קשורים למספר 3, יעזרו לכם להשיג את מה ואת מי שאתם רוצים בו. באות לכם הזדמנויות לנפנף מחזרים לא רציניים. צפויות המון שיחות בנושא. מישהו שפעם חשבתם שהוא נסיך אמיתי, צולל עם הראש למטה במדד הרייטינג שלכם.

מהחופש הגדול ועד ראש השנה: בימים אלה מתחיל האקשן האמיתי וזה אומר שבאים לכם כוכבים שישדרגו את היחסים שלכם עם ילידי המזלות טלה, גדי ודגים. הבחירה הכי טובה שלכם צריכה להיות בכיוון של הטלאים. הנאה גדולה צפויה לאלה מביניכם שמתעניינים בפסיכולוגיה ובמיסטיקה. צפוי לכם קטע מדהים עם מישהו שהכרתם כמופנם וסגור שתופס פתאום כיוון הורס ומחשמל. יכול להיות שהוא התנהג ככה בעבר בגלל מישהו שדרך עליו.

בקטע השני של התקופה אתם הולכים לשפוך מהלב כל מיני דברים שקורים לכם בקטעים שבין בנים לבנות. סבבה, רק כדאי שתדעו שיש דברים שקשה לברר אותם בדיבורים בלבד. הכול תלוי גם במי שאתם מתייעצים איתו. מישהו שקרוע עליכם מרגיש שאולי אתם קצת מזניחים אותו. אם הוא מספר לכם על זה, כדאי לכם לקחת ברצינות את מה שמציק לו. הולך לכם בסבבה עם פרשייה רומנטית שבימים אלה תפסתם ראש איתה. זה אומר שקטעים מעיקים מתחילים לזרום החוצה ונעלמים.

מראש השנה ועד חנוכה כזה:
בימים אלה אתם נכנסים לתקופת החגים והנומרולוגיה שלכם רומזת שהולך לכם סבבה עם מי שמספר המזל שלהם הוא 5. גם אלה שנולדו במזלות דלי ומאזניים, הולכים להביא לכם הרבה הצלחה. נדלק עליכם מישהו שכולם אומרים שהוא קשה להשגה, אבל אתם קולטים שהוא מתחרפן מקטעים רומנטיים שאפילו לא חלמתם עליהם. אין סיבה שתהיו נחמדים כלפי מישהו שמרכל עליכם. לכל דבר יש גבול גם אם בראש שלכם להיות בסדר עם כולם.

בקטע השני של התקופה אתם זורמים עם אנרגיות רומנטיות וחברתיות שמחוברת לאלה שנולדו במזל עקרב. זו אחלה תקופה בשביל להעביר מסר לוהט למי שאתם רוצים בו. מצד שני, כדאי שתעשו את זה סולו וביחידות ובלי יותר מדי שדכנים ומתווכים. הקטע הזה מצליח להגשים את מה שבלב שלכם ומקפיץ את הפופולאריות החברתית שלכם אצל בני המין השני.

בקטנה כזה: השנה צפויה לכם פרשייה מפתיעה עם מישהו שאתם רוצים לזרום איתו, רק כשהסיפור הזה מתרחש אז כדאי שזה יהיה בפרטיות ובלי יותר מדי עיניים ואוזניים רכלניות. באות לכם הזדמנויות לנפנף מחזרים לא רציניים. צפויות המון שיחות בנושא. מישהו שפעם חשבתם שהוא נסיך אמיתי, צולל עם הראש למטה במדד הרייטינג שלכם. הנומרולוגיה שלכם רומזת שהולך לכם סבבה עם מי שמספר המזל שלהם הוא 5. גם אלה שנולדו במזלות דלי ומאזניים, הולכים להביא לכם הרבה הצלחה.


לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה שנתית, תחזית שנתית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ שנתי 2013, תחזית אסטרולוגיה שנתית לצעירים 2013, הורוסקופ שנתי לצעירים 2013, תחזית שנתית לצעירים 2013, הורוסקופ לצעירים, מזל קשת, תחזית אסטרולוגית לצעירים, תחזית אסטרולוגית לצעירים מזל קשת 2013
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

מחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה שנתית, תחזית שנתית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ שנתי 2013, תחזית אסטרולוגיה שנתית לצעירים 2013, הורוסקופ שנתי לצעירים 2013, תחזית שנתית לצעירים 2013, הורוסקופ לצעירים, מזל קשת, תחזית אסטרולוגית לצעירים, תחזית אסטרולוגית לצעירים מזל קשת 2013

דרג תוכן עמוד זה

0