מדורי תוכן

תחזית אסטרולוגית שנתית לצעירים 2013 מזל גדי

צוות אלטרנטיבלי והאסטרולוגים הבכירים של ישראל מזמינים אותך לקרוא ולדעת מה צופים הכוכבים בהורוסקופ שנתי מיוחד לתחומים שבאמת חשובים לצעירים.

מאת
תחזית אסטרולוגית שנתית לצעירים 2013 מזל גדי תחזית אסטרולוגית שנתית לצעירים 2013 מזל גדי

קצת לפני ט"ו בשבט ועד אחרי פורים כזה: בימים אלה המון אנשים נותנים לכם להבין שהם פשוט לא יכולים להתעלם מהנוכחות שלכם. המחמאות שתקבלו מהם יעלו בעיניכם את הדימוי העצמי שלכם. אל תשימו בכיוון של מי שמרכל עליכם ורומז שאתם נורא משתדלים להיות מיוחדים וכאלה. תמיד יהיה מישהו שיאכל את הלב בגלל שהולך לכם. זורמים אליכם חלומות לוהטים על מישהו שבכלל לא יודע מה אתם מרגישים כלפיו.

בקטע השני של התקופה אתם מחליטים לקחת צ'אנס ולנסות להדליק את מי שהסעיר את החלומות שלכם בתקופה הקודמת. אם תעשו את זה מכל הלב זה יצליח לכם, אבל אם תהססו זה עלול להיכשל. אתם יוצאים גדולים מקטע שכולם אמרו שהוא גדול עליכם. הדברים הממש טובים באים לכם בדיוק כשכבר חשבתם שהם לא יגיעו.

מפסח ועד תחילת החופש הגדול: בימים אלה מתחילות חגיגות האביב וכוכב מחשמל משגר אנרגיות מוטרפות אל גזרת מזלכם. לא פלא שהקטעים שבין בנים לבנות יהיה עמוסים באירועים שלא מהעולם הזה. גם אם בראש שלכם לשמור אותם בסוד, כדאי שתיפתחו אותם לשיחה גלויה עם מי שמבין לליבכם. קשר שהולך איתכם כבר המון זמן מתחיל להיכנס אל מסלול אינטימי. אל תפסלו אותו רק בגלל מישהו שזה לא מוצא חן בעיניו.

בקטע השני של התקופה אתם מתענגים על בילויים במקום שפעם לא התלהבתם ממנו. יש מצב שהזמן עשה את שלו וגרם לכם להבין דברים שפעם לא ממש התחברתם איתם. מתחיל משהו שנראה כמו חיזור מוזר כשפתאום נופלת עליכם הצעה שקשה לכם לסרב לה. משהו עובר עליכם ואתם מחליטים לנסות דברים שפעם לא הסתדרתם איתם. לא נורא, עושה רושם שאין לכם בעיה להתמודד.

מהחופש הגדול ועד ראש השנה: בימים אלה מתחיל האקשן האמיתי וידידי נפש בני המין השני ממלאים את החיים שלכם בהנאות ובריגושים. ייתכנו אפילו יחסים שבעבר סיננתם אותם. צפויים לכם בילויים בחברת מחזרים שזקוקים ל- 'ספייס' שלהם. זה אחלה טיימינג לבילויים ספונטאניים בטיולים, במסעות ובחיק הטבע. צפויות נסיעות מהממות אל מקומות מדהימים. קטעים ספונטאניים יוצאים לדרכים תוך מספר שעות לאחר שהוחלט עליהם.

בקטע השני של התקופה נופל עליכם חיזור לוהט שגורם לכם לחוש בעננים. פתאום מתנדפים כל אלה שלא האמינו שזה יכול לקרות, אבל אין לכם מה להתבייש בכל מה שנוגע ליחסים הרומנטיים. חיזורים שמביאים לכם ריגושים ושעד היום בקושי נתקלתם בהם, מתחילים להופיע בכל מקום. אתם לא אמורים לתאר בפני כולם את החוויות הרגשיות העוברות עליכם.

מראש השנה ועד חנוכה כזה: בימים אלה אתם נכנסים לתקופת החגים ואלת המזל והאהבה מעניקה לכם בשורות טובות הנובעות מצירופי מקרים מפתיעים וכאלה. זו תקופה נפלאה לאהבה רק שאתם צריכים לתת לרגשות שלכם לזרום ולהבשיל. הדברים יתחילו להסתדר לכם ברגע בו תוציאו מהחיים שלכם שיקולים המושפעים מ – "מה אומרים עליכם...", גדיים וגדיות שסבלו מחוסר ביטחון עצמי ירגישו עכשיו הרבה יותר טוב עם עצמם.

בקטע השני של התקופה אתם מתייעצים עם מישהו שעבר חוויות דומות לחוויות שלכם. ההתייעצות עוזרת ורעיון מוטרף שעולה לכם בראש מצליח לשבור את אדישותו של מישהו הורס. פתאום הוא מתחיל להשמיע קולות של מעוניין ומראה לכם את הצד החם והמפנק שלו. זה גם הזמן להציף את הצד השני באהבה ותשומת לב עד שהוא לא יידע מאיפה זה בא לו.

בקטנה כזה: השנה אתם יוצאים גדולים מקטע שכולם אמרו שהוא גדול עליכם. הדברים הממש טובים באים לכם בדיוק כשכבר חשבתם שהם לא יגיעו. ככה זה עם מחזרים וככה גם עם מסרים שאתם מכוססים ציפורניים בשביל שיבואו. מתחיל משהו שנראה כמו חיזור מוזר כשפתאום נופלת עליכם הצעה שקשה לכם לסרב לה. משהו עובר עליכם ואתם מחליטים לנסות דברים שפעם לא הסתדרתם איתם. לא נורא, עושה רושם שאין לכם בעיה להתמודד. הדברים יתחילו להסתדר לכם ברגע בו תוציאו מהחיים שלכם שיקולים המושפעים מ – "מה אומרים עליכם...".


לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה שנתית, תחזית שנתית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ שנתי 2013, תחזית אסטרולוגיה שנתית לצעירים 2013, הורוסקופ שנתי לצעירים 2013, תחזית שנתית לצעירים 2013, הורוסקופ לצעירים, מזל גדי, תחזית אסטרולוגית לצעירים, תחזית אסטרולוגית לצעירים מזל גדי 2013
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

מחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה שנתית, תחזית שנתית, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ שנתי 2013, תחזית אסטרולוגיה שנתית לצעירים 2013, הורוסקופ שנתי לצעירים 2013, תחזית שנתית לצעירים 2013, הורוסקופ לצעירים, מזל גדי, תחזית אסטרולוגית לצעירים, תחזית אסטרולוגית לצעירים מזל גדי 2013

דרג תוכן עמוד זה

0