הורוסקופ שנתי 2013 מזל תאומים

בואו לקרוא את התחזית האסטרולוגית המיוחדת לשנת 2013. כל מה שצפוי לך באהבה קריירה כספים ואנרגיות....

מאת
הורוסקופ שנתי 2013 מזל תאומים הורוסקופ שנתי 2013 מזל תאומים

ינואר – פברואר – מארס: בחציה הראשון של התקופה, כוכבכם מרקורי שוהה בגזרת מזל גדי ומקיים קשרים קוסמיים צמודים עם השמש. איכותם של רכיבים קוסמיים אלה מדרבנת אתכם לקחת אחריות על המתרחש עימכם ולהפנים את המסר הרוחני אשר קובע כי אדם נאור אינו מטיל אשמה על אחרים. הוא אינו מתייאש ואינו מניח לנסיבות חיצוניות להפריע לו בביצוע משימותיו. הוא יודע כי רק הוא עצמו אחראי לגורלו ולכן גם אתם צריכים ליטול אחריות על נתיב גורלכם מבלי שים לב למעשי הסובבים אתכם.

בחציה השני של התקופה, כוכבכם מרקורי חולף ועובר אל גזרת רקיע המושפעת מיסוד המים הנחשב ליסוד יצירתי ורומנטי. אתם שואפים לכבוש את ליבו של אדם מרתק אך ככל שגדלה התלהבותכם, כך נראה שהצלחתכם היא לא משהו. קופידון מעודד אתכם להפגין מסתוריות רבה יותר ולרסן את גילוי הלב שכה אופייני לכם. השאירו משהו גם לדמיון, אל תהיו ברורים ושקופים כל כך. אירועים ספונטאניים יתבררו כממוזלים.

אפריל – מאי – יוני: כבר בימיו הראשונים של רבעון אביבי זה, אתם מארחים אצלכם כוכב חלומי וממוזל ששמו יופיטר אשר מחולל אנרגיות חיוניות העשויות להיטיב עם פגעי עור ואפילו עם תופעות של אלרגיה. לתופעה תהיה השפעה מיטיבה על תפקודכם היומיומי. בקלות רבה מן הצפוי אתם מתמודדים עם טיפוסים חמורי-סבר. סגנונכם הישיר והגלוי הוא בדיוק ה"סחורה" שהם מחפשים.

בחציה השני של התקופה, אתם מארחים בתחומי גזרת מזל תאומים את השמש הלוהטת ואת שני כוכבי יסוד האש שהם מארס ויופיטר. המזל הטוב מגלגל אליכם סכומי כסף שלא הבאתם בחשבון. מופיעה הזדמנות המאפשרת לכם לנצל את שעות הפנאי לרכישת מיומנויות שאינן נחלת מתחריכם.

יולי – אוגוסט – ספטמבר: רבעון זה מייצג את תקופת הקיץ ואת שהייתו של כוכבכם מרקורי בגזרת מזל סרטן כשהוא מתמרן בין האנרגיות של השמש לבין אלו של הכוכבים יופיטר ומארס. גורמים המשפיעים על מצבכם הכלכלי יהיו מוכנים לוותר לכם במישור הפיננסי, אך ידרשו תמורה שעלולה להתנגש עם עקרונותיכם. הסגנון שלכם בתחום שבינו לבינה עלול להרתיח את המקנאים בכם, אך הוא בהחלט מרגש את האנשים הנכונים.

בחציה השני של התקופה אתם מארחים כוכב נפלא וחלומי (ונוס) בבית השישי שלכם, שהוא הבית האחראי על חיוניותו של הגוף הפיסי ומבשר על בריאות איתנה וריפוי למחלימים. במקביל להיבט הממוזל של הגשמי והפיזי יהיה עליכם לעלות אל מדרגה רוחנית ולשנן לעצמכם כי מה שנדמה לכם שהוא רע, הינו היעדר של טוב. אל תרוצו להביא אור לאחרים אלא אם הארתם את עצמכם תחילה.

אוקטובר – נובמבר – דצמבר:
רבעון זה מייצג את תקופת הסתיו ואת החורף ונראה כי כוכבכם מרקורי מבלה בנעימים ביסוד המים ומקיים קשרים חיוניים עם נקודת המזל הקוסמית. יחסים רומנטיים יתהדקו גם אם נראה שהצד השני אינו ממהר לשום מקום. אם אתם תאומים אופייניים, הרי שגם אתם זקוקים לחופש ולעצמאות משלכם.

בחציה השני של התקופה, אתם מושפעים מן האנרגיות ההרפתקניות והממוזלות הזורמות אליכם (ואל מרקורי כוכבכם) הישר מגזרת מזל קשת ובאות להזכיר לכם כלל רוחני הקובע כי אדם נאור לא מתרגש מתהפוכות הגורל. הוא יודע כי גם לתקופה הפכפכה יש יופי משלה. יציבות והתמדה אינם בהכרח הנוסחה הגואלת לחיים מאושרים. לעיתים הם מתכון לשעמום ולשגרה ריקה מתוכן, מה שמעודד אתכם ליטול סיכונים פה ושם.

אופק רוחני: שנת 2013 עשויה לקחת אתכם אל נתיבים שופעי מזל וברכה ומזכירה לכם כלל רוחני הקובע כי אדם נאור לא מתרגש מתהפוכות הגורל. הוא יודע כי גם לתקופה הפכפכה יש יופי משלה. יציבות והתמדה אינם בהכרח הנוסחה הגואלת לחיים מאושרים. לעיתים הם מתכון לשעמום ולשגרה ריקה מתוכן, מה שמעודד אתכם ליטול סיכונים פה ושם שעליהם תוכלו ללמוד בסיוע ייעוץ רוחני של ברי סמכא מקצועיים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם באהבה- לחצו כאן. גורמים המשפיעים על מצבכם הכלכלי יהיו מוכנים לוותר לכם במישור הפיננסי, אך ידרשו תמורה שעלולה להתנגש עם עקרונותיכם. הסגנון שלכם בתחום שבינו לבינה עלול להרתיח את המקנאים בכם, אך הוא בהחלט מרגש את האנשים הנכונים.


לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה, אסטרולוגיה שנתית, אסטרולוגיה שנתית 2013, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ שנתי 2013, תחזית אסטרולוגית שנתית, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית 2013, תחזית שנתית 2013, הורוסקופ 2013, אסטרולוגיה מזל תאומים, אסטרולוגיה שנתית מזל תאומים, הורוסקופ מזל תאומים
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

מחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה, אסטרולוגיה שנתית, אסטרולוגיה שנתית 2013, הורוסקופ שנתי, הורוסקופ שנתי 2013, תחזית אסטרולוגית שנתית, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית 2013, תחזית שנתית 2013, הורוסקופ 2013, אסטרולוגיה מזל תאומים, אסטרולוגיה שנתית מזל תאומים, הורוסקופ מזל תאומים

דרג תוכן עמוד זה

3.00