מדורי תוכן

הורוסקופ שנתי לאהבה 2013 מזל דלי

מיוחד לשנת 2013: מה יהיה באהבה? תחזית מיוחדת לאהבה אשר יודעת מתי זה יקרה.... ומה עלינו לעשות כדי שזה יצליח...

מאת
הורוסקופ שנתי לאהבה 2013 מזל דלי הורוסקופ שנתי לאהבה 2013 מזל דלי

ינואר עד אפריל:
תחילת תקופה: אתם מושפעים עתה מן האנרגיות המוטרפות של כוכבכם אוראנוס שנושק לבוסתן הרומנטי ומשדר אליכם פיתויים חושניים שלא מן העולם הזה. קטעים לא שגרתיים מעניקים אווירה חושנית. הסמיכות אל יום ההולדת מאפשרת לכם לפרוץ כבלים רגשיים ונפשיים. מחווה משובבת לב מצידכם עשויה להעצים את הפופולאריות שלכם אצל בני או בנות המין השני. לכו עליה גם אם היא זקוקה להשקעה כלשהי. על מנת לחדור אל עומקם של הדברים אתם מוזמנים להתייעץ עם אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: אנרגיות אסרטיביות זורמות אליכם ומעודדות אתכם לבצע צעדים יוצאי דופן בתחום שבינו לבינה. בעצם, הן קוראות לכם לזרום עם נטיות ליבכם ולהתעלם מצדקנים וטהרנים. נראה כי זמן רב מדי הייתם שבויים בעקרונות לא לכם, מה שהעצים את משקעי התסכול. אל תנסו למצוא איזון, עשו את שלכם והניחו למי שצריך לשקול את שיקוליו.

מאי עד אוגוסט:
תחילת תקופה: אל תהיו שבויים במלכודות עתיקות. העניקו עדיפות לפרשיות בעלות גוונים פיקנטיים. ככל שהעליזות תחדיר הנאות ועינוגים אל חייכם, כך גם ילכו ויתרבו סביבכם העיניים שמקנאות. אנשים שמרניים ינסו להחזיר אתכם אל דרך ישנה ומאובקת, אך אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, פלסו לעצמכם נתיב חדש. זה הזמן להרחיב בנושא ולזכות במידע פרטני יותר בסיוע ותמיכת אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: הרקיע נושא עבורכם אנרגיה של שינויים והתחדשות. קופידון מיטיב עם אלה מביניכם שהם בעלי חשיבה משוחררת ועצמאית. צפויה לכם התעלות הנפש עם אדם שאתם משתוקקים לשהות בחברתו. מסריו צופנים בחובם רמזים משמעותיים. נראה כי הוא מנסה לשדר אליכם דבר מה נואש קמעה, אך כלל לא ברור שאתם במוכנות לקלוט. אל תצפו לתכנים מפורשים אלא הקשיבו לרווח שבין המילים.

ספטמבר עד דצמבר:
תחילת תקופה: צפויות פגישות מסתוריות אשר המוטיב המרכזי בהן הוא 'מזל יותר משכל'. צפויה לכם הצלחה רומנטית כבירה הודות לפעולה נועזת, הרפתקנית ולא ממש מחושבת. מה שנראה ממבט ראשון כמו חתול בשק, עשוי להתברר כאהבת חייכם, אך תמיד כדאי להעניק מבט שני, אתם יודעים. אדם שתלטן עלול להפריע לכם בניסיונותיכם להתחבר עם הפן המקורי הטמון באישיותכם. ייתכן שתצטרכו לבחון מחדש את יחסיכם עימו. נושאים אלה ואחרים יורחבו ויפורטו למענכם בסיוע ותמיכת אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: פרשייה מוטרפת מתחילה לעטות צביון תכליתי. התעלמו מגורמים ביקורתיים הנוהגים למצוא פגמים גם בקשרים רומנטיים הנחשבים לכליל השלמות. לכל אחד שמורה הזכות לאהבה כמו גם למרחב אישי. הניחו לדברים להתגלגל וסמכו על האינטואיציה שלכם. קחו בחשבון כי הקנאה עלולה לגבות מחיר יקר ולכן השתמשו בה במינון נמוך.

לב העניינים: הבוסתן הרומנטי של שנת 2013 צופה באנרגיות אסרטיביות הזורמות אליכם ומעודדות אתכם לבצע צעדים יוצאי דופן בתחום שבינו לבינה. נראה כי הן קוראות לכם לזרום עם נטיות ליבכם ולהתעלם מצדקנים וטהרנים. אנשים שמרניים ינסו להחזיר אתכם אל דרך ישנה ומאובקת, אך אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שתפלסו לעצמכם נתיב חדש. אדם שתלטן ינסה להפריע לכם בניסיונותיכם להתחבר עם הפן המקורי הטמון באישיותכם. בנושאים אלה ואחרים תוכלו לזכות בייעוץ רומנטי ואינטימי של ברי סמכא מקצועיים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם באהבה- לחצו כאן.


לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

אהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה 2013, הורוסקופ שנתי לאהבה 2013, הורוסקופ לאהבה 2013, מציאת אהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה, טיפים לאהבה, הורוסקופ שנתי לאהבה, הורוסקופ לאהבה, מציאת זיווג, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה 2013 מזל דלי, מזל דלי
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

מחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

אהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה 2013, הורוסקופ שנתי לאהבה 2013, הורוסקופ לאהבה 2013, מציאת אהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה, טיפים לאהבה, הורוסקופ שנתי לאהבה, הורוסקופ לאהבה, מציאת זיווג, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה 2013 מזל דלי, מזל דלי

דרג תוכן עמוד זה

1.00