מדורי תוכן

הורוסקופ שנתי לאהבה 2013 מזל תאומים

מיוחד לשנת 2013: מה יהיה באהבה? תחזית מיוחדת לאהבה אשר יודעת מתי זה יקרה.... ומה עלינו לעשות כדי שזה יצליח...

מאת
הורוסקופ שנתי לאהבה 2013 מזל תאומים הורוסקופ שנתי לאהבה 2013 מזל תאומים

ינואר עד אפריל:
תחילת תקופה: מפת השמיים בשילוב עם הנומרולוגיה התקופתית קורצת קריצה מפתה אל אנשים המוכנים לפתוח את סגור ליבם להתנסויות ולחוויות רגשיות שלא מהעולם הזה. הרומנטיקה צפויה לזרום אל פרשיות קלילות ועליזות. היחסים שבינו לבינה צפויים לסוב סביב גלגל צוהל של תנועה, נסיעות, טיולים ובילויים ידידותיים ולא ממש מחייבים. על מנת לחדור אל עומקם של הדברים אתם מוזמנים להתייעץ עם אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: המפה הנומרולוגית זורמת עתה עם המספרים 8 ו - 17. מישהו אומר עתה מילים רומנטיות שערבות לאוזניכם. צפויות לכם מתנות שמרנינות את רוחכם. הדברים הולכים וצוברים אור יקרות. אל תבזבזו את האנרגיות הטובות בשיחות בטלות עם אנשי סוד.

מאי עד אוגוסט:
תחילת תקופה: זהו פרק זמן חלומי לאהבה, בעיקר עבור אלה מכם הנמשכים אל מזלות האדמה (גדי, שור ובתולה), כמו גם עבור אלה המנהלים פרשיות עם ילידי המזלות המדוברים. קחו בחשבון כי מזלות האדמה נחשבים לטיפוסים עקביים, שאפתנים, יציבים, נאמנים, הגונים, מסודרים, מאורגנים והולכים בתלם. אל תחלמו על הרפתקאות מטורפות בחברתם. זה הזמן להרחיב בנושא ולזכות במידע פרטני יותר בסיוע ותמיכת אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: זהו פרק זמן בו אתם צריכים לפרוק מן הלב משקעים שהעיקו על התחום שבינו לבינה. כך או אחרת יש להישיר מבט ולומר את אשר אצרתם בבטנכם מזה זמן רב. זה לא הזמן להתפלסף. העיתוי בשל כדי להוציא אל האור את כל אשר הסתתר אל מתחת לשטיח. מצד שני יש להימנע מהטחת מילים בוטות אשר אין להן מחילה.

ספטמבר עד דצמבר:
תחילת תקופה: כוכבכם מרקורי בצירוף נומרולוגיה תקופתית קובע כי אירועים הרפתקניים או כאלה הקשורים בחו"ל – יעמדו בלב העניינים בימים אלה. לכו עם הקול הפנימי שלכם. הטוב ביותר עבורכם הוא להישאר פחות ביחידות, ויותר לצאת ולבוא בחברת אנשים שאתם בוטחים בהם. יחד עם זה קחו בחשבון כי לא כל היכרות חייבת להסתיים בחופה וקידושין. נושאים אלה ואחרים יורחבו ויפורטו למענכם בסיוע ותמיכת אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה:
מפת הרקיע קובעת כי אתם נכנסים אל תוך נתיב הצופן היכרויות רבות, תנועה ונסיעות לא מתוכננות. הספונטאניות היא בלב הדברים. אתם מתאהבים במחזרים המתאימים לכם ומצליחים, איכשהו, ללמוד משהו מניסיון העבר. עולם הרגשות מפעים את נפשכם ולפתע מתברר לכם כי הכול אפשרי.

לב העניינים: הבוסתן הרומנטי של שנת 2013 רומז כי הרומנטיקה צפויה לזרום אל פרשיות קלילות ועליזות. זו שנה בה יש להוציא אל האור את כל אשר הסתתר אל מתחת לשטיח אך מצד שני יש להימנע מהטחת מילים בוטות אשר אין להן מחילה. הטוב ביותר עבורכם הוא להישאר השנה פחות ביחידות, ויותר לצאת ולבוא בחברת אנשים שאתם בוטחים בהם. יחד עם זה קחו בחשבון כי לא כל היכרות חייבת להסתיים בחופה וקידושין. בנושאים אלה ואחרים תוכלו לזכות בייעוץ רומנטי ואינטימי של ברי סמכא מקצועיים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם באהבה- לחצו כאן.


לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

אהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה 2013, הורוסקופ שנתי לאהבה 2013, הורוסקופ לאהבה 2013, מציאת אהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה, טיפים לאהבה, הורוסקופ שנתי לאהבה, הורוסקופ לאהבה, מציאת זיווג, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה 2013 מזל תאומים, מזל תאומים
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

מחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

אהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה 2013, הורוסקופ שנתי לאהבה 2013, הורוסקופ לאהבה 2013, מציאת אהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה, טיפים לאהבה, הורוסקופ שנתי לאהבה, הורוסקופ לאהבה, מציאת זיווג, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה 2013 מזל תאומים, מזל תאומים

דרג תוכן עמוד זה

0