הורוסקופ שנתי לאהבה 2013 מזל שור

מיוחד לשנת 2013: מה יהיה באהבה? תחזית מיוחדת לאהבה אשר יודעת מתי זה יקרה.... ומה עלינו לעשות כדי שזה יצליח...

מאת
הורוסקופ שנתי לאהבה 2013 מזל שור הורוסקופ שנתי לאהבה 2013 מזל שור

ינואר עד אפריל:
תחילת תקופה: מפת השמיים בשילוב עם הנומרולוגיה התקופתית מעודדת אתכם ליטול את גורלכם בידיכם ולנפנף מחייכם את כל אותם מעניקי עצות חינם. לכו עם הלב שלכם וייטב לכם. מפציעות הזדמנויות רומנטיות לממש תוכניות עסיסיות אשר בכל סיטואציה אחרת נראות תקועות ואבודות או מביכות. על מנת לחדור אל עומקם של הדברים אתם מוזמנים להתייעץ עם אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: מצבו של כוכבכם ונוס רומז כי צפויה לכם אהבה גדולה. מורעף עליכם שפע של דמיון והשראה. הניחו לדברים להתרחש מבלי לתקוע מקלות בגלגלים. הכוכבים מצביעים על כיוון של השקעה רגשית ואינטנסיבית אשר את פירותיה תקטפו בעתיד הקרוב. האופק ורוד ואופטימי אך עליכם לבצע מהלך משמעותי כדי לאחוז סופית בכנפי ההצלחה.

מאי עד אוגוסט:
תחילת תקופה: זהו פרק זמן נפלא לאהבה עבור כל אלה מכם אשר זה עתה סיימו פרשיית אהבים כלשהי ומבקשים לפלס את דרכם אל רומן חדש. יהיה זה מן התבונה לצעוד קדימה מבלי להתבונן לאחור. נראה כי אתם נוטים להכאיב לעצמכם בעזרת פרשיות שכבר מיצו את עצמן. יש לנעול את הדלת בפני מי שאינו מוכן ללכת לדרכו. זה הזמן להרחיב בנושא ולזכות במידע פרטני יותר בסיוע ותמיכת אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: הנומרולוגיה הרומנטית מושפעת מנתיב מיסטי ובדרך מסתורית מצליחה ליצור מצבים רומנטיים אשר בכל זמן אחר נראו כבלתי אפשריים. אלה הם ימים בהם יש ללכת עד הסוף. צפוי מתכון מנצח עבור הרומנטיקנים שביניכם. אל תילחמו בתשוקותיכם. מלחמה אשר כזו רק גורמת להן להצמיח ענפים חדשים. ייתכן כי עליכם לפצות את עצמכם בגין תקופה ממושכת של יובש.

ספטמבר עד דצמבר:
תחילת תקופה: מפת השמיים מצביעה על עימות בין יסודות של אש ומים. נוצרת דחייה בין אש לבין מים ונראה כי ייתכנו סדקים בחיי האהבה. הנומרולוגיה הרומנטית מושפעת עתה מן המספר 5 הקורא לכם ליטול את אהובי ליבכם אל נסיעות ספונטאניות ובכלל אל מחוץ לכותלי הבית. אווירת המרחבים והחופש עשויה לרפא לבבות שבורים. נושאים אלה ואחרים יורחבו ויפורטו למענכם בסיוע ותמיכת אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: האנרגיה הקוסמית טובה עתה עבור זוהר, בילויים ושעשועים. צפויות פגישות באווירה של יוקרה. מתקיימת נחישות והבסת יריבים רומנטיים. צפויה העשרת המלתחה. תופענה התנהגויות מלכותיות ודרמטיות. תתקבלנה תשורות ומתנות. מצד שני ייתכן כי אתם כה שקועים ברקימת תוכניות רומנטיות, עד שאתם עלולים להחמיץ את הריגוש עצמו. זו העת לפעול מבלי להרהר עמוקות יתר על המידה.

לב העניינים: הבוסתן הרומנטי של שנת 2013 מעודד אתכם ליטול את גורלכם בידיכם ולנפנף מחייכם את כל אותם מעניקי עצות חינם. נראה כי אתם נוטים להכאיב לעצמכם בעזרת פרשיות שכבר מיצו את עצמן. יש לנעול את הדלת בפני מי שאינו מוכן ללכת לדרכו. צפוי מתכון מנצח עבור הרומנטיקנים שביניכם. אל תילחמו בתשוקותיכם. מלחמה אשר כזו רק גורמת להן להצמיח ענפים חדשים. ייתכן כי עליכם לפצות את עצמכם בגין תקופה ממושכת של יובש. בנושאים אלה ואחרים תוכלו לזכות בייעוץ רומנטי ואינטימי של ברי סמכא מקצועיים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם באהבה- לחצו כאן.


לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

אהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה 2013, הורוסקופ שנתי לאהבה 2013, הורוסקופ לאהבה 2013, מציאת אהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה, טיפים לאהבה, הורוסקופ שנתי לאהבה, הורוסקופ לאהבה, מציאת זיווג, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה 2013 מזל שור, מזל שור
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

מחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

אהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה 2013, הורוסקופ שנתי לאהבה 2013, הורוסקופ לאהבה 2013, מציאת אהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה, טיפים לאהבה, הורוסקופ שנתי לאהבה, הורוסקופ לאהבה, מציאת זיווג, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה 2013 מזל שור, מזל שור

דרג תוכן עמוד זה

0