מדורי תוכן

סיגל אליהו

נפלאות האסטרולוגיה לחיים של זרימה והגשמה

מאת
סיגל אליהו סיגל אליהו
לקבלת יעוץ אישי מסיגל אליהו התקשרו בכל שעה: 072-2285456

סיגל אליהו - נפלאות האסטרולוגיה לחיים של זרימה והגשמה. סיגל אליהו היא אסטרולוגית, ניאוהומנולוגית וקוראת בקלפי טארוט. בעלת הכשרה בתחומים שונים: פסיכו אסטרולוגיה, התפתחות הנשמה באסטרולוגיה, אסטרולוגיה הוררית, ניאוהומנולוגיה, מסע הנשמה- גלגולי נשמות ולאן הנשמה באה להתפתח.

סיגל מתמחה בייעוצים אישיים, זוגיים וייעוצים עבור הורים, מטפלת פרטנית בשיטת הניאוהומנולוגיה, מעבירה קורסים מקצועיים באסטרולוגיה קרמתית וקלפי טארוט ומנחה ערבי חוויה ואירועים שונים במסגרות פרטיות ועסקיות. בנוסף, מופיעה סיגל בפאנל התוכנית זמן מיסטיקה בערוץ 10.

סיגל התחילה את דרכה המקצועית בשנת 1994. גישתה יוצאת הדופן סוחפת רבים ומה שמתחיל כניתוח מפה אסטרולוגית הופך לטיפול מעצים ומרגש. היא מנתחת את מבנה נפש האדם דרך מפה אסטרולוגית, מסייעת ביציאה ממעגל קרמתי סגור ודפוסים בעייתיים ומובילה לחיים של זרימה והגשמה.

כיצד הגעת לתחום?
"ידיד אסטרולוג לחץ בטענה שנועדתי לכך מניתוח מפתי האסטרולוגית". היא נכנעה וניגשה לשיעור ניסיון. "כבר באותו שיעור התאהבתי וחשתי משיכה עצומה לתחום. מורתי הנפלאה דאז, אורנה רייכר, העניקה לי ידע רב ולמדתי אצלה ארבע שנים קסומות".

סיגל מספרת כי לא תכננה להפוך את התחביב החדש למקצוע, אך עם זאת, המשיכה ללמוד ולהתפתח בתחום. במקביל ערכה מפות אסטרולוגיות למכריה והפידבקים מיהרו להגיע. התגובות ואהבתה לעולם הרוחני שאבו אותה אליו והיא הרגישה כי מצאה את הייעוד שלה.

עולם זה אכן הוכיח את עצמו ובעת משבר רגשי שחוותה, הוא היחיד שהשיב אותה אל מסלול חיים תקין. באותה תקופה למדה נאוהומנולוגיה ואף טופלה באמצעות השיטה. תחום זה השלים את הידע הקיים והפך לכלי טיפולי מרכזי בחייה המקצועיים".

מיהו קהל היעד שלך?
"פונים אליי לקוחות מקשת רחבה של האוכלוסייה. רוב הלקוחות מתייעצים בנושאי זוגיות, קריירה והורות. אני מתמחה גם בטיפול בהורים בהקשר של התמודדות עם ילדיהם".

מהי שיטת הטיפול שלך?
"הכל מתחיל במפה אישית אשר באמצעותה אני מנתחת את מבנה נפש האדם. גם בהכוונת הורים אני עורכת מפה לילד ולהורה ומתמקדת בהשפעה ההדדית - מה הילד בא ללמד את ההורה ולהיפך. לפעמים שיטת החשיבה של ההורה אינה מתאימה לילד וכאן אני יכולה לפקוח את עיניו. המפה האסטרולוגית משקפת היכן האדם נמצא בהווה ולאן הוא עתיד ללכת. אני רואה בה את המבנה הרגשי והנפשי שלו, את התנהלותו בהיבט הזוגי והחברתי ואת הקשיים עימם הוא מתמודד.

לאחר שלב זה, הפגישות הופכות לטיפוליות יותר ואני מתחילה לגעת בנקודות הקשות. פעמים רבות בני אדם 'תקועים' בעקבות חוויות מתקופות חיים אחרות ולכן הטיפול כולל גם ניקוי של גלגולים קודמים וטראומות.

שיטת הניאוהומנולוגיה תופסת מקום מרכזי בטיפול ותוצאותיה מהירות ומשמעותיות. מדובר בתיאוריה חדשנית אשר מתייחסת אל בעיות וקשיים ככאלו שמקורם במבנה המוח האנושי. הניאוהומנולוגיה מלמדת את האדם לראות את העולם מנקודת מבט אובייקטיבית לעומת נקודת המבט הרגשית שמקורה במוח. ההיחשפות אל מציאות חדשה מאפשרת שלווה, אושר ויצירת מערכות יחסים בריאות.

פן נוסף בטיפול הוא ניתוח חלומות והוא משמש ככלי להתבוננות בתהליכים שהלקוח עובר. החלומות יכולים לספר לנו היכן האדם נמצא בתוך התהליך, עם אילו קשיים הוא מתמודד ולעיתים אף מקבלים אופי נבואי".

את מנחה קורסים באסטרולוגיה?
"אני מעבירה קורסים באסטרולוגיה התפתחותית מזה שנים רבות. הקורסים מועברים בקבוצות קטנות מאחר ואני מקפידה על הפן האישי והטיפולי כחלק בלתי נפרד מהתהליך. שיטת העבודה חווייתית וכוללת ניתוח מפה אסטרולוגית של כל אחד מהתלמידים ואף ניתוח מפות של הקרובים אליהם. תהליך הלמידה מעצים ומפתח וגם אם האדם לא מתכוון להפוך זאת למקצוע הוא מקבל מתנה לחיים. אני מקפידה להתעכב על כל שלב ואני יכולה לומר באופן חד משמעי שכל תלמיד שמסיים את הקורס יודע לנתח מפה באופן מקצועי ומעמיק".

כיצד מועברים הערבים וימי הכיף? למי הם מיועדים?
"אני מנחה מסיבות רווקות, ימי הולדת וערבים חווייתיים נוספים. המפגש כולל הרצאה, דוגמאות מהחיים וטיפים להגשמה והעצמה. אם מדובר בקבוצה קטנה אני מנתחת את המפה האישית של כל אחד מהמשתתפים ולבסוף עורכת סבב קלפי טארוט ורושמת לכל אחד טיפים להמשך. כולם לוקחים חלק בערב, אני עונה לשאלות המשתתפים והמפגש מאוד כיפי ודינאמי.

מעבר לכך, אני מעבירה ימי כיף לחברות אשר כוללים הרצאה בשיתוף הקהל בנושא אסטרולוגיה או קלפי טארוט".

מה הייחוד שלך?
"אני מתייחסת לאסטרולוגיה ככלי התפתחותי וטיפולי ומתוך גישה זו אני שמה דגש על התהליך שהלקוח עובר. אני נמנעת מלחרוץ גורלות ומותירה את הבחירה בידי האדם, הכל ברמה של אופציה ופוטנציאל".

מה קורה בחדר הטיפולים?
"קורים דברים מופלאים! הייתה לי לקוחה שלמדה אצלי אסטרולוגיה וכחלק מגישתי המקצועית טופלה במקביל. היא עברה תהליך משמעותי אשר במהלכו הכירה את בן זוגה ונכנסה להיריון. היום היא עדיין עוסקת באסטרולוגיה.

פעמים רבות פנו אליי נשים אשר לא הצליחו להיכנס להיריון ובמהלך הטיפולים גילינו כי הרקע לכך הוא נפשי ולא פיזי כמו שנהוג לחשוב. אני ממליצה לבדוק את הפן הרגשי והקרמתי לפני שנכנסים לטיפולי פוריות".

מהו המוטו שלך בטיפול?
"להקנות למטופל ידע וכלים פרקטיים אשר יסייעו לו בהמשך הדרך. לפעמים הארה יכולה לשחרר אדם ולפתוח את מחשבותיו לכיוונים חדשים".

מהו המוטו שלך בחיים?
"לפעול על פי הרצון האישי שלנו ולא של אף אחד אחר, לגייס אומץ ולא לאפשר לפחד לנהל את חיינו".

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285456
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי 

מידע נוסף על סיגל אליהו

לקבלת יעוץ אישי מסיגל אליהו התקשרו בכל שעה: 072-2285456לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

אסטרולוגית, ניאוהומנולוגית, פסיכו אסטרולוגיה, התפתחות הנשמה באסטרולוגיה
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

מחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

אסטרולוגית, ניאוהומנולוגית, פסיכו אסטרולוגיה, התפתחות הנשמה באסטרולוגיה

דרג תוכן עמוד זה

5.00