מדורי תוכן

שרה וייצמן

רסיסי אור של תקשור ומסרים

מאת
שרה וייצמן שרה וייצמן
לקבלת יעוץ אישי משרה וייצמן התקשרו בכל שעה: 072-2285500

"התקדשות", ספרה של אליזבט הייך מקביל במובנים ורבדים רבים לסיפור חייה של שרה ויצמן, מיסטיקנית מקריית מוצקין בצפון הארץ. במהלך מסע ההתפתחות הרוחני שלה, נכללו לא מעט תהפוכות, עליות ומורדות, עד שהגיעה למקום ולמצב בו היא מגשימה את ייעודה.

שרה ויצמן היא אחת מאותם אנשים נדירים, שכבר אחרי שיחה קצרה או כמה מילים, ניתן להרגיש אליהם חיבור רגשי חזק, צניעות, ענווה ובעיקר הרבה רצון טוב לסייע ולעזור. היא מעידה על עצמה שנולדה עם יכולות מיוחדות וכבר בגיל צעיר ידעה לספר לסובבים אותה את העתיד או לסייע להם בהקלה על כאבים גופניים. "בתור ילדה צעירה אמא שלי הייתה מבקשת שאשים עליה ידיים כי זה מרגיע אותה. בשנים האחרונות, לאחר שלמדתי מספר שיטות ריפוי אלטרנטיבי, חזרתי לטפל באנשים על ידי מגע ואנרגיות ולשמחתי יש לי הצלחות רבות".

מה לגבי היכולות המיסטיות?
"בתור ילדה, הייתי רואה 'סרטים' ותמונות בעלות אופי אפוקליפטי, שלילי והרסני. זה היה מאוד מפחיד, כמובן, וכולם סביבי אמרו לי שאני מדמיינת דברים ושאפסיק עם ה'שטויות' האלה. התופעה נמשכה במידה פחותה במידה מסוימת, במשך שנים, והתגברה שוב לאחר שבגרתי והתחתנתי. בשלב מסוים, בגיל 30 לערך, לא יכולתי לשאת את האחריות והקושי... ביקשתי מאלוהים שייקח ממני את ה'סרטים הרעים שרצו לי בראש' באופן תמידי וזה באמת נלקח ממני במידה כמעט מוחלטת. בשנים האחרונות, שחזרתי את היכולת הזאת ואכן חוזרים אליי 'רסיסים של תקשור' אבל הפעם בצורה מדודה יותר של מסרים ולא של תמונות. בעיקרון, לקח לי הרבה זמן וייסורים להבין שבעצם קיבלתי 'מתנה משמיים', שאני מיוחדת ולא 'משונה' כמו שכולם ניסו לשדר לי... בתקופה ההיא, הנושא לא היה מפותח מספיק בארץ ולכן החלטתי שאם אני מאמינה בעצמי, עלי ללכת עם זה עד הסוף וללמוד באופן מסודר את התחום שמושך אותי. מאז שהתחלתי לא הפסקתי ללמוד. הסקרנות מובילה אותי כל הזמן קדימה, ללמוד ולהבין תחומים נושקים נוספים ובכך גם להרחיב את היכולת שלי לעזור לבני אדם שמגיעים אליי במגוון כלים ושיטות".

אז מה בדיוק את עושה ואיך ולמי את יכולה לעזור?
"במלוא הצניעות, אני מגדירה את עצמי כנומרולוגית, מראת דרך, יועצת, מתקשרת, מרצה ומדריכה. יש לי הרבה מאוד ניסיון ויכולות שמאפשרות לי לתת לכל אדם את ההזדמנות לראות את 'התמונה הגדולה' ולכוון אותו להתקדמות אישית חיובית. היעוד שלי הוא לסייע לאנשים בהתאם לצרכים שלהם בצומת הדרכים בה הם נמצאים בזמן נתון ולכוון אותם. קודם כל, אני נוהגת להכין מפה נומרולוגית, שבשיטה שלי, מגלה הרבה מאוד מידע על העבר וההווה ומשקפת אפשרויות בעתיד. אני מקיימת גם ייעוץ בטלפון אולם אחד היתרונות במפגש אישי, שאני יכולה להרגיש את בן האדם מולי ולהשלים את התהליך בטיפול אנרגטי או כל דרך אחרת, לפי הצורך. בהתחלה היו מגיעות אליי בעיקר נערות ונשים לייעוץ בתחום הרומנטי והזוגי. כיום מגיעים הרבה אנשים הזקוקים להכוונה מקצועית, הגשמה אישית, יעוד ושליחות. כל אחד מקבל תשובות לגבי מה שחשוב לו בהווה, מה שמטריד אותו ופוגם באיכות חייו".

מה מייחד אותך?
"שיטת הנומרולוגיה בה אני עובדת היא מאוד ייחודית. אני עושה הצלבות וחיבורים בין התאריך ובין השם הפרטי ושם המשפחה, יודעת לייעץ לגבי בחירת שם מתאים לתינוק (שיספק לו את סל  הכלים המיטבי לחיים) או שינוי שם בגיל הבגרות וכו'.

כמו כן, כתבתי ספר בשם 'המהות' המפרט את עקרונות עבודתי . הספר כתוב בצורה פשטנית וידידותי ולכן מתאים גם לציבור הרחב ולא רק למקצוענים בתחום".

בבקשה תסבירי את הרציונאל. איך זה יכול להיות ששם שנבחר עבורנו משפיע על חיינו במידה רבה כל כך?
"השם לא נבחר רק על ידי ההורים... ברובד העמוק יותר, אני מאמינה שכל נשמה היורדת לכדור הארץ ומתגלמת בגוף של תינוק שנולד, בוחרת את מסלול חייה, את המשפחה שתהיה לה ואת האתגרים איתם היא תתמודד. במידה והשם שבוחרים ההורים מושפע מלחצים חברתיים או משפחתיים או אינו 'נכון', אפשר לתקן את המצב על ידי הוספת אותיות או שינוי שם ולהקל על מהלך החיים מבחינה אנרגטית ומעשית".

שרה ויצמן מקריית מוצקין, מצהירה על עצמה כ'שליחה של רצון טוב' שמגשימה את יעודה לסייע לבני אדם ממקום של צניעות וענווה על מנת להיטיב עם הכלל. בנוסף לייעוץ אישי, היא גם מלמדת נומרולוגיה, מקיימת הרצאות קבועות במלון "חוף התמרים", וגם בארגונים, מוסדות ואירועים פרטים לפי הזמנה.

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285500
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על שרה וייצמן

לקבלת יעוץ אישי משרה וייצמן התקשרו בכל שעה: 072-2285500

לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

נומרולוגיה, תורת הנומרולוגיה, בחירת שם, שרה וייצמן
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןמחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

נומרולוגיה, תורת הנומרולוגיה, בחירת שם, שרה וייצמן

דרג תוכן עמוד זה

5.00