מזל דלי והצבע שעושה לו טוב: הצבע הכחול.
מזל דלי נמצא בעיצומו של חורף, בתקופה שבה אוצרת האדמה במעמקיה את מיטב כוחותיה למען נביטת הזרעים שתחול באביב. הדלי מייצג את שיתוף פעולה, את האחווה ואת ההתנתקות מעולם החומר.

"עידן הדלי" לוקח את האנושות לדרגות הכרה חדשות ונעלות יותר: אל המחשבה האוניברסלית, אל חקר הלא נודע, לטכנולוגיות גבוהות ולאמצעי קומוניקציה משוכללים יותר. ניתן לומר שמי הדלי הם מי החיים השקופים המוליכים את האנרגיה המיוחדת של מזל דלי בגלים. הם מי האינטליגנציה האינטואיטיבית המשחררים את הנשמה מכובד החומר. אלה מי הרוחניות המרווים את צימאוננו של השואף להתרוממות הנפש ולאידיאלים נשגבים.

כוכב אורנוס הוא שליטו של מזל דלי, הוא מסמל את התסיסה הגועשת ואת הכאוס הבלתי מוגדר. הוא הורס ועוקר מהשורש ומעמיד כל דבר בסימן שאלה. אורנוס מסמל תחילתו של מעגל ההתפתחות, את העזה ואת תנופת הפעולה, את העדר החוקיות, האירגון והסדר, ומשאירה את האדם בתוך התוהו. אורנוס נע באיטיות.
סימנו בנוי משני חצאי עיגולים המסמלים את הנשמה, האחד פניו לעבר והשני פניו לעתיד. הצלב המחבר אותם מסמל את החומר ואת ניסיון החיים, והעיגול הקטן שמעליו, מסמל את הרוח השלטת בחומר.

סמליות הצבע הכחול:
צבעו של " כדור הארץ " אשר מכסה בנדיבות מופלאה את פני הבריאה בשמיים ממעל ובמצולות הים מתחת. תכלת השמיים והים הכחול מסמלים את חסד השמיים, את שקיפות החיים ואת הדקויות, את עידון הרוח ואת הגעגועים של הנשמה למרחב, לשלום ולרוגע, ולשלווה. הכחול הוא צבעם של האמון והאמונה, של האקסטזה הדתית, של הנאמנות והטוהר, ושל התמימות.

צבע כחול משחרר לחצים, והדמיה בו, עוזר מאד לשחרור לחצים ומתח, מרגיע את כאבי הראש והמגרנות, ממעיטה את פעילות היתר והפעלתנות, החרדות והדאגות.
כחול מאפשר לגרש נדודי שינה ואת הספקנות המכרסמת באדם ומעניקה לו שלוות נפש. הצבע הכחול מעורר את תעצומות הנפש של האדם, מחזק את רוחו ומסייע להתפתחותו. כחול מעודד את האדם להחליט החלטות שקולות ולבחור בחירות התואמות את חזונו והשקפת עולמו של האדם. בעזרת כל אלה, האדם מגיע להרמוניה בין מחשבותיו, רגשותיו, מאוויו ומעשיו, רוחו משתחררת ונוצר מצב חדש של פקיחת עיניים להסתכלות חדשה על הדברים.

צבע כחול – הוא צבע רוחני, אלוקי ונשגב, הוא מקל על כבדות החומר, מעדן את הצורה, פורץ את גבולות המציאות, משחרר את הדמיון ופותח את שערי האינסוף השמימי למרחבים חדשים. הכחול הוא המפתח לשערי שמיים ועולמות נסתרים, הוא צבעה של האמת. הכחול מקרב את האדם למשאות נפשו, הוא נושא אותו למימדים נעלים שמעבר למציאות. הצבע כחול משרה על האדם אווירת טוהר ולוקח אותו לשאוף לשלמות, לחקור את הלא נודע, את הבלתי מושג, - לחדור לכחול פירושו לחצות לעבר מימדים גבוהים ונעלים.

מה היית רוצה לדעת? שיחת יעוץ עם יועצים בכירים להצלחה, מתקשרים ומיסטיקנים, לחץ/צי כאן