מדורי תוכן

שולמית הודיה קסטנר

עגול

מאת
שולמית הודיה קסטנר שולמית הודיה קסטנר
לקבלת יעוץ אישי משולמית הודיה קסטנר התקשרו בכל שעה: 072-2285601

שולמית הודיה קסטנר - עגול. במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את שולמית הודיה קסטנר מיוקנעם, המציעה ללקוחותיה טיפולי רפואה אינטגרטיבית, הכוללים שטיפה אנרגטית בשיטת דוקטור נאדר בוטו, עיסוי וארומתרפיה, יוגה- שיעורים וסדנאות ומפגשים קבוצתיים חווייתיים הנוגעים לעולם המיסטיקה.

ע ג ו ל - היא קליניקת טיפולים ויוגה ביוקנעם, אותה מנהלת שולמית. כמו כן היא מעבירה סדנאות המלוות אנשים בתהליכי התפתחות, צמיחה, ריפוי והעצמה ומנחה מעגלי נשים, מפעילה ימי גיבוש חווייתיים במוסדות, ארגונים ואירועים פרטיים, כאשר כל פעם מחדש, התכנים מותאמים לקהל היעד. תכני המפגשים שאובים מעולם השאמאניזם, התנועה המרפאת המחברת לגוף הפיסי ולגוף הרגש ומשלבים קלפים, יצירה, מגע מרפא ופעולות המאפשרות העצמת תהליכי מודעות ובריאת מציאות חיים חדשה ועוד...

איך הגעת לעיסוקך זה?
"כבר בתור ילדה קטנה, אני זוכרת שהייתי 'ילדה מטפלת, נוגעת, רואה ושומעת דברים' שאינם מאפיינים את גילי הצעיר. תשומת הלב לה זכיתי, לא הייתה מעודדת וכך בשלב מסוים, היכולות הללו נסגרו וירדו אל מתחת לפני השטח. בבגרותי למדתי ועבדתי בתור מורה לאמנות ומחנכת ובמקביל תרגלתי יוגה - תחום אותו גיליתי מגיל 20 לערך. בהדרגה חזרה אליי היכולת לחוש את החוויה הרגשית שעוברת על אנשים אחרים וזה רק הלך והתגבר עם השנים. 

מה זה בדיוק רפואה אינטגרטיבית ומהי שטיפה אנרגטית?
"היום זה כבר לא סוד שמצבו הנפשי של האדם משפיע על הצלחתו להתמודד עם מחלה או סימפטומים מעיקים שמכבידים ומשבשים את המהלך התקין של חייו. מדובר בבעיות כגון התקפי חרדה, בעיות שינה, פוביות, בעיות פוריות, לחצים נפשיים, כאבים כרוניים, לחץ דם גבוה, סכרת ועוד ועוד. הרפואה המשלימה נכנסה כבר מזמן לפעולה בתחום זה על מנת לתת מענה לחלקים שהרופאים הקונבנציונאליים בדרך כלל לא מתפנים לטפל בהם. המטרה היא להביא את המטופל לרמת מודעות מעמיקה יותר, כך שיוכל להבין את הקשר בין הקושי או המחלה הפיזיים מהם הוא סובל, לבין שורש הבעיה שלרוב נעוץ במשבר או טראומה בלתי פתורים. וכך, ניתן לשחרר את העומס על המערכת הרגשית של המטופל ולחזק את החוסן הנפשי שלו ובכך לסייע לו להתגבר על האתגרים הרגשיים והפיסיים כאחד. המונח 'רפואה אינטגרטיבית' למעשה מייצג גישה המשלבת בין תפישת הטיפול האלטרנטיבי לבין השימוש בשפה הקונבנציונאלית הרפואית עם התייחסות לרגש, לנשמה ולרוח. אחת השיטות המוכרות והנחשבות כפורצות דרך, בתחום זה, היא שיטת הרפואה האינטגרטיבית של דוקטור נאדר בוטו, קרדיולוג בכיר ומצנתר בעל מוניטין, שפיתח טיפול מיוחד בשם 'שטיפה אנרגטית'. זהו תהליך, הכולל בשלב הראשון, שיחת אבחון, שבמהלכה מאבחן המטפל את המבנה הרגשי של המטופל ואת מקור הבעיות הפיסיות ומחלות שעלולות להתפתח עתידית. בשלב השני מתבצעת השטיפה האנרגטית, המתבססת על לחיצות ונשימות ייחודיות. מטרתה של השטיפה האנרגטית היא לאזן ולחדש את הזרימה הטבעית והמקורית התקינה של האנרגיה, תוך התרה ושחרור ממשברים וטראומות, שבאים לידי ביטוי גם במישור הפיסי. הטיפול מהווה חוויה עוצמתית התורמת לקידום ולשיפור הבריאות במשמעותה הרחבה ביותר. בקליניקה שלי, בדרך כלל, אני מטפלת ומשלבת בהתאמה, בין שיטות הטיפול במגע (עיסוי, ארומתרפיה וקרניו סקראל) ותנועה (אלמנטים הלקוחים מעולם היוגה), לבין "השטיפה האנרגטית", כאשר כלי טיפול שלובים אלו תורמים ומסייעים במישור הרגשי יחד עם הקלה על כאבים והעצמת תהליכי ריפוי ובעיות במישור הפיסי. 

איזה פעילות מיוחדת את מציעה לנשים?
"כאמור, אחד מתחומי ההתמחות שלי הוא עבודה עם אתגרים שמאפיינים את עולמן של נשים בכל שלבי החיים, תוך פיתוח ההבנה שאנו יכולות לברוא את המציאות והעולם שלנו, לפי רצוננו. במעגלי הנשים, אותם אני מעבירה כבר למעלה מעשר שנים, מתרחשים תהליכים מדהימים של פריצת דרך באמצעות עבודה עם קלפי מודעות, מדיטציה, טקסים, ריפוי במגע, שימוש באומנות וחומר, כתיבה, תנועה ועוד. כמו כן, אני מנחה סדנאות עיסוי תינוקות לאימהות ואבות המעוניינים לחזק את הקשר עם הרך הנולד ולתרום להתפתחותו. אני מטפלת גם בנשים המתקשות להיכנס להיריון ומלווה גם במהלכו ולאחר הלידה, ומטפלת בנשים הסובלות מתופעות הנובעות ממתח קדם ווסתי, חוסר איזון הורמונאלי וכו'...

שולמית הודיה קסטנר מיוקנעם, מטפלת פרטנית בטיפולי רפואה אינטגרטיבית, מטפלת באנשים הסובלים מכאבים כרוניים (גב, מיגרנות, שרירים ופרקים...), מתח, חרדות ופוסט טראומה, בעיות פוריות וחוסר איזון הורמונאלי והתמודדות עם מצבי תקיעות ... היא מתרגלת יוגה כעשרים וארבע שנים ומורה ליוגה (כחמש עשרה שנה), מנחה סדנאות ייחודיות לזוגות וקבוצות וסדנאות להורים ותינוקות, יודעת לסייע לאנשים הסובלים מבעיות ספציפיות בתחום הרגשי והפיסי, כמו גם להעניק חוויה מיוחדת במינה לזוגות וקבוצות שמחפשות העצמה וחיבור משמעותי פנימי וחיצוני ו'טעימה' מעולם הרפואה המשלימה והמיסטיקה.
ניתן להזמין שוברי מתנה, לימי הולדת, ימי נישואין ולידות: לטיפולים (עיסוי ארומתרפי), סדנה זוגית וסדנת עיסוי תינוקות ובייבי יוגה להורים ותינוקות.

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו:
072-2285601 
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

 לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף על שולמית הודיה קסטנר

 

 

לקבלת יעוץ אישי משולמית הודיה קסטנר התקשרו בכל שעה: 072-2285601לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שיתוף באמצעות: Post on Facebook Add to your del.icio.us Digg this story StumbleUpon Twitter

עוד באותו נושא:

יוגה, מיסטיקה, שולמית הודיה קסטנר, רפואה אינטגרטיבית, שטיפה אנרגטית בשיטת דוקטור נאדר בוטו
מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

מחשבוני אסטרולוגיה
התאמה אסטרולוגית התאמה אסטרולוגית
בודקים התאמה אסטרולוגית במחשבון אסטרולוגיה
פרופיל מזלות פרופיל מזלות
מאפייני מזלות אסטרולוגים לפי תאריך הלידה
הורוסקופ שבועי תחזית שבועית
תחזית אסטרולוגית לכל גלגל המזלות. מה צופים הכוכבים.
הורוסוקופ. יום הלידה באיזה יום נולדת
מהו יום הלידה שלך?
קלף טארוט ואסטרולוגיה התיקון הקבלי שלך
מה התיקון והיעוד שלך על פי תורת הקבלה
קלף טארוט ואסטרולוגיה צבע המזל שלך
הצבע שמאפיין את המזל שלך ומה הוא מסמל
נומרולוגיה וטארוט
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה לפי תאריך לידה
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון נומרולוגיה - קריסטל המזל שלך
מחשבון נומרולוגיה
מחשבון אהבה נומרולוגי
מחשבון נומרולוגיה - קלף טארוט
מחשבון אהבה התאמה נומרולוגית לפי שם
פתיחה יומית בקלפי טארוט
פרישת טארוט און ליין
פרישת טארוט און ליין, לכל מצב בחיים
רוחניות
עוגיית מזל יומית
משפטי חשיבה חיובית
מנטרה יומית לחיבור לשפע והגשמה
   
בריאות ודיאטה
מחשבוני קלוריות ודיאטה
מחשבון BMI משקל אופטימאלי
מחשבון שריפת קלוריות
מחשבון קלוריות - חישוב אחוזי שומן בגוף
מחשבון קלוריות יומי - מחשבון BMR
מחשבון תזונה - יש לך גוף אגס או גוף תפוח
   
 
  • שליחת דף זה לחבר שליחת דף זה לחבר
  • גרסה להדפסה גרסה להדפסה


עוד באותו נושא:

יוגה, מיסטיקה, שולמית הודיה קסטנר, רפואה אינטגרטיבית, שטיפה אנרגטית בשיטת דוקטור נאדר בוטו

דרג תוכן עמוד זה

0